رييس سابق تربيت بدني ديّر ، مدير ورزش شهرستان عسلويه شد.

رييس سابق تربيت بدني ديّر ، مدير ورزش شهرستان عسلويه شد.با حكم مديركل ورزش و جوانان استان بوشهر ، محمد بحريني نژاد به عنوان رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان عسلويه انتصاب و معارفه شد.

تجلیل از خانواده ًهاي اهدا کننده عضو ديّري

در آیینی به مناسبت چهلمین سال اقامه نمازجمعه در کشور، از سوی ستاد نمازجمعه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از دو خانواده اهدا کننده عضو تجلیل شد.

بررسی پروژه‌ پرورش میگو با تراکم بالا در زمین 30 هکتاری مرکز دیّر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در بازدید از مرکز بندر دیر گفت: دانشگاه باید ارتباط بیشتری در زمینه‌های علمی و پژوهشی با جامعه داشته باشد.

برگزاری بیش از 15 یادواره شهدا در سال جاری دیر

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر گفت:بیش از 15 یادواره شهدا در سال جاری در دیر برگزار شد.

آغاز صادرات گوجه فرنگی از دیّر به قطر

مدیر جهادکشاورزی دیر استان بوشهر گفت: نخستین بار صادرات گوجه فرنگی از این شهرستان به کشور قطر آغاز شد.عیسی محمددوست روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: محصول گوجه فرنگی خارج از فصل دیر تاکنون از راه زمینی به کشورهای عراق و افغانستان صادر میشد.

حادثه برای کشتی نفتی و غول‌ پیکر سانچی
کندی و اهمال دستگاههای مسئول از چین تا آبهای مطاف دیّر

در ماجرای لنج یاقوت با 8 سرنشین که اواسط آذرماه در مطاف غرق شد، اتاق کنترل اداره بندر بوشهر در واکنش به درخواست کمک دریانوردان اعلام می‌کند موقعیت این حادثه در محدوده‌ عملیات اداره بندر دیر می‌باشد، آن‌هم درحالی‌که بر اساس بعضی شنیده‌ها بی‌سیم اتاق کنترل بندر دیر با مشکلات فنی مواجه بوده و با کمال تأسف این پیام علیرغم اضطرار و اهمیت آن، در اتاق کنترل بندر بوشهر زمین‌گیر می‌شود!

حکم قصاص در ایالات متحده امریکا

آخرین اعدام در ایالات متحده امریکا در سال 2015 اتفاق افتاد با این حال،هر ایالت قانون کیفری خاص خود را اعمال می کند و دولت فدرال از لحاظ قانون اساسی درخواست خدمات دولتی در اعمال قانون کیفری فدرال را ممنوع کرده است

شهردار بندر دير انتخاب شد

در آخرین خبر از شورای شهر دیّر ،علي ابراهيمي از نيروهاي با سابقه ي شهرداري از سوي شوراي اسلامي بندردير به عنوان شهردار اين شهر انتخاب گرديد.

حذف عابربانك ويژه فرهنگيان، خدمتي جديد از بانك ملي دير

جمعي از فرهنگيان در ارتباطي به ديرنيوز از جمع آوري عابربانك ويژه اين قشر به شدت ابراز گلايه كرده اند و مي گويند: آيا بانك ملي دير مي خواهد از حذف تنها خدمتي كه در اين سالها به اين قشر پرتلاش داشته است رونمايي كند/ معلمان مي گويند ماهيانه ميلياردها ريال حقوق خود را از طريق گردش حساب هاي بانك ملي دريافت مي كنند و انتظار اينگونه برخوردها از اين بانك ندارند.

تصویری