حضور دیّری ها در جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی

اجرای تئاتر ((سه روایت از مردن)) به کارگردانی فضل الله عمرانی در نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی ایران با استقبال مخاطبان و تماشاگران همراه بود/این تئاتر در دو سانس در تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت.

استاد محمد خیراندیش
تصاویر آثار خوشنویسی استاد محمد خیراندیش
دیّر نیوز ؛استاد محمد خیراندیش دبیر هنر مدارس دیّر متولد شهر فرهنگ پرور بردستان فوق ممتاز خوشنویسی و هم اکنون هنرجوی دوره استادی می باشد . مقام اول کشوری در خوشنویسی نماز ،نفر اول بداهه نویسی رمضان ،مقام اول خوشنویسی وقف، مقام دوم خوشنویسی خلیج فارس و مقام اول جشنواره خط و عکس دانشجویی خراسان رضوی از جمله مقام های این معلم نمونه شهرستان دیّر در سال 92 می باشد.
چهره های روزهای نه چندان دور بندر2 (تصاویر با شما سخن می گویند)
آینده همیشه مدیون گذشته است و این گذشته است که آینده ها را می سازد.بندر دیّر ، بندری که از دیرباز جولانگاه شیرمردان و شیرزنانی بوده است که در همه صحنه ها و موقعیت های این دیار حضوری شایسته داشته اند/پایگاه خبری بندردیّر(دیّرنیوز) در سلسه گزارشات تصویری به انتشار عکس ها و تصاویر منحصر به فرد گذشته یک بندر خواهد پرداخت./در چهارمین دوره از این سلسله گزارشات ، تصاویری از چهره های قدیمی بندر دیّر (قسمت دوم) منتشر می کند.
چهره های روزهای نه چندان دور بندر1 (تصاویر با شما سخن می گویند)
آینده همیشه مدیون گذشته است و این گذشته است که آینده ها را می سازد.بندر دیّر ، بندری که از دیرباز جولانگاه شیرمردان و شیرزنانی بوده است که در همه صحنه ها و موقعیت های این دیار حضوری شایسته داشته اند/پایگاه خبری بندردیّر(دیّرنیوز) در سلسه گزارشات تصویری به انتشار عکس ها و تصاویر منحصر به فرد گذشته یک بندر خواهد پرداخت./در سودمین دوره از این سلسله گزارشات ، تصاویری از چهره های قدیمی بندر دیّر منتشر می کند.
چهار نما از دیّر قدیم(تصاویر با شما سخن می گویند)
کتابخانه عمومی بندر دیّر را شاید بتوان به نوعی یکی از قدیمی ترین کتابخانه های عمومی استان بوشهر برشمرد و از اولین مکان های فرهنگی بندر دیّر/انتشار تصاویر قدیمی به انسانهای و جوامع محلی کمک می کند تا با یادآوری خاطرات گذشته به آینده ای درخشان امیدوار باشند.
انجمن نمایش بندردیّر ، برترین انجمن نمایش استان انتخاب شد
انجمن هنرهای نمایشی بندر دیّر به همراه انجمن بندرگناوه به عنوان برترین انجمن های هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب و از مدیران این دو انجمن در مراسم اردیبهشت تئاتر که در مرکز استان برگزار می گردید تجلیل بعمل آمد/ اجرای نمایش های عمومی ، فرهنگ سازی در حوزه هنر نمایش و حضور خیره کننده در جشنواره های استانی و ملی از جمله دلایل این انتخاب برشمرده می شود./گفتنی است انجمن نمایش کشور در سالهای گذشته نیز توانسته بود به عنوان انجمن نمایش برتر کشور معرفی گردد.
کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی بندردیّر
کرسی آزاداندیشی با موضوعیت انتخابات وشاخصه های رییس جمهورخوب عصر شنبهبا حضورامام جمعه،معاون فرماندار،بخشدارمرکزی ودانشجویان دانشگاه آزاداسلامی دیر برگزارشد./عبدالعزیز بحرانی افزود: با بیان اینکه شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، امری است که دانشجویان می توانند در تحقق آن نقش بسزایی داشته باشند.وی گفت: دردانشگاه آزاداسلامی دیریکهزارو100دانشجودر 14رشته مشغول به تحصیل می باشند.
فضای شهر پراز شمیم عطر گل محمدی(گزارش تصويري)
سايت خبري بندر دير(ديرنيوز) محمد صحافی زاده/در خجسته زاد روز گل نرگس مهدی آل محمد فضای شهر پر شد از هلهله و شادی و مردم با تزیین کوچه و خیابانها و پخش شیرینی و شربت این روز مبارک را جشن گرفتند.هر چند شور و شوق مردم در قاب تصوير نمي گنجيد اما هدف نمايش دادن گوشه اي از شور و اشتياق مردم در ميلاد امام عصر بود كه اميدواريم مورد رضايت قرار گيرد.
ارائه بیش از دو هزار میلیارد ریال خدمات عام المنفعه صنعت نفت به استان بوشهر
سایت خبری بندر دیّر (دیّرنیوز) بخ نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس /مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ارائه خدمات عام المنفعه شرکت های تابعه صنعت نفت کشور به استان بوشهر به میزان بیش از دو هزار و 168 میلیارد ریال خبر داد.سید پیروز موسوی در نشست شورای مدیران منطقه ویژه پارس، افزود: از این میزان، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بیش از 737 میلیارد و 923 میلیون ریال در سال گذشته در قالب خدمات عام المنفعه به استان بوشهر کمک کرده است.
تصویری