فرماندار دير:فرهنگ بومي را بايد در مدارس گسترش دهيم
فرماندار دير:فرهنگ بومي را بايد در مدارس گسترش دهيم

فرماندار دير گفت: فرهنگ شهرستان دير در استان بوشهر زبانزد خاص و عام است و بايد فرهنگ بومي را در مدارس گسترش دهيم.علي بحراني يكشنبه شب در شوراي آموزش و پرورش شهرستان دير بر حضور منظم اعضاي شورا و تشكيل ماهانه اين شورا تأكيد كرد و اظهار داشت: جايگاه اين شورا بسيار مهم است و قانون مصوب مجلس به شمار ميرود. وي با اشاره به اهميت برنامههاي تابستانه آموزش و پرورش براي دانش آموزان ادامه داد: آموزش و پرورش بايد با جذب دانش آموزان از هم اكنون اقدامات لازم را براي غنيسازي اوقات فراغت آنها انجام دهد.

تاریخ انتشار: 23 خرداد 1390
کدخبر : 979
موضوع : خبر
بازنشر

فرماندار دير گفت: فرهنگ شهرستان دير در استان بوشهر زبانزد خاص و عام است و بايد فرهنگ بومي را در مدارس گسترش دهيم.

علي بحراني يكشنبه شب در شوراي آموزش و پرورش شهرستان دير بر حضور منظم اعضاي شورا و تشكيل ماهانه اين شورا تأكيد كرد و اظهار داشت: جايگاه اين شورا بسيار مهم است و قانون مصوب مجلس به شمار ميرود.
وي با اشاره به اهميت برنامههاي تابستانه آموزش و پرورش براي دانش آموزان ادامه داد: آموزش و پرورش بايد با جذب دانش آموزان از هم اكنون اقدامات لازم را براي غنيسازي اوقات فراغت آنها انجام دهد.
فرماندر دير با اعلام اينكه موفقيت هر جامعهاي در گرو موفقيت آموزش و پرورش است، گفت: فرهنگ شهرستان دير زبانزد خاص و عام است و ما بايد فرهنگ بومي را در مدارس گسترش دهيم و با حفظ فرهنگ و سنتها بسوي توسعه برويم.
بحراني با اشاره به نقش مهم و ارزنده آموزش و پرورش در توسعه شهرستان يادآور شد: مسئولان دير براي توسعه در بخشهاي مختلف تلاش ميكنند و در اين زمينه نقش مهم آموزش و پرورش غيرقابل انكار است.
وي با اشاره به مصوبات مهم شوراي آموزش و پرورش عنوان كرد: اعضاي شورا بايد با تعامل و همدلي زمينه اجراي مصوبه شوراي آموزش و پرورش را اجرايي كنند.
امام جمعه دير نيز در اين نشست يادآور شد: كمبودهاي آموزش و پرورش بايد برطرف شود تا به جايگاه مطلوب برسيم.
حجت الاسلام سيد علي حسيني با اهميت دانستن برنامهريزي در آموزش و پرورش اذعان داشت: با برنامهريزي مناسب بايد بهترين بازخوردها از كلاسهاي تابستانه دانش آموزان داشته باشيم.
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری