درخشش هنرمندان دیری در جشنواره های تئاتر مساجد کشور و کوتاه استان
درخشش هنرمندان دیری در جشنواره های تئاتر مساجد کشور و کوتاه استان
تئاتر ((در حال کندن پوست پیاز... )) به نویسندگی رضا مختارزاده و کارگردانی لقمان بحرانی که به نمایندگی از استان بوشهر در جشنواره تئاتر مساجد کشور شرکت کرده بود توانست به عنوان سومین کار این جشنواره ی کشوری معرفی گردد. دراین جشنواره حسن فولادی به عنوان بازیگر دوم ، لقمان بحرانی کارگردان سوم دست یابند/((مزرعه پدری )) به نویسندگی رضا مختارزاده و کارگردانی فضل الله عمرانی به عنوان کاربرگزیده ی جشنواره تئاتر کوتاه استان انتخاب شد. در این جشنواره که رضا مختارزاده به عنوان نویسنده ی دوم ، فضل الله عمرانی کارگردان و بازیگر دوم مرد ، زیبا دریاسفر بازیگر دوم زن انتخاب شدند ، این جشنواره هیچ برگزیده ی اولی نداشت.
تاریخ انتشار: 13 آذر 1389
کدخبر : 775
موضوع : خبر
بازنشر

تئاتر ((در حال کندن پوست پیاز)) به نویسندگی رضا مختارزاده و کارگردانی لقمان بحرانی که به نمایندگی از استان بوشهر در جشنواره تئاتر مساجد کشور شرکت کرده بود توانست به عنوان سومین کار این جشنواره ی کشوری معرفی گردد. دراین جشنواره حسن فولادی به عنوان بازیگر دوم ، لقمان بحرانی کارگردان سوم دست یابند.

این تئاتر که کاری از کانون نجیرم جوان شهرستان دیر بوده است چندی پیش در جشنواره بسیج استانی نیز مقامهای متعددی بدست آورده بود. لقمان بحرانی یکی از کارگردانهای فعال شهرستان دیر می باشد که امسال در جشنواره استانی فجر نیز شرکت نموده بود.

از حسن فولادی ، قحطبه فخرایی ، میثم ناطقی ، لقمان بحرانی ، صادق زارعی ، مجتبی رسولی و عمار لاله دوست می توان به عنوان بازیگران و عوامل این تئاتر نام برد.

((مزرعه پدری )) به نویسندگی رضا مختارزاده و کارگردانی فضل الله عمرانی به عنوان کاربرگزیده ی جشنواره تئاتر کوتاه استان انتخاب شد. در این جشنواره که رضا مختارزاده به عنوان نویسنده ی دوم ، فضل الله عمرانی کارگردان و بازیگر دوم مرد ، زیبا دریاسفر بازیگر دوم زن انتخاب شدند ، این جشنواره هیچ برگزیده ی اولی نداشت.

این تئاتر که کاری از موسسه آفرینگان بوده قبل از حضور در جشنواره تئاتر استانی کوتاه گناوه در همایش تئاتر سیمرغ نیز در بندر دیر به اجرا رفته بود مدتهاست مشغول تمرین کردن جهت حضور در این جشنواره ی استانی بوده است.

رضا مختارزاده ، فضل الله عمرانی ، زیبا دریاسفر از بازیگران و عوامل این تئاتر بوده اند.

موسسه آفرینگان در سالجاری در همایش تئاتر عسلویه ، همایش تئاتر سیمرغ ، جشنواره تئاتر فجر نیز حضور داشته است.

مطالبه مشابه
نظرات
محمدرضا ابراهیمی در تاریخ 16/09/1389 - 09:09 :
سلام.به هر دو گروه تبریک عرض می کنم..امیدوارم در ادامه راه نیز موفق باشند. smile
تصویری