روز قدس روز وحدت کشورهای اسلامی است
روز قدس روز وحدت کشورهای اسلامی است

امام جمعه دير در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: انتظار است وحدت، همدلی و یکپارچگی صفوف مردم در روز قدس به یاد آنچه حضرت امام(ره) پایه‌گذاری کردند را مشاهده کنیم و بتوانیم با تبعیت از ولی فقیه خود مقام معظم رهبری آرمان‌های امام(ره) را بیش از پیش به جلو ببریم.

تاریخ انتشار: 31 خرداد 1396
کدخبر : 4021
موضوع : خبر
بازنشر

حجت الاسلام سید علی حسینی صبح امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: انتظار است وحدت، همدلی و یکپارچگی صفوف مردم در روز قدس به یاد آنچه حضرت امام(ره) پایه‌گذاری کردند را مشاهده کنیم و بتوانیم با تبعیت از ولی فقیه خود مقام معظم رهبری آرمان‌های امام(ره) را بیش از پیش به جلو ببریم.

وی افزود: وقایع منطقه ای و بین المللی ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را بیشتر می کند.

حسینی گفت: امام خمینی(ره) فرموده‌اند روز قدس روز اسلام است و بنابراین برای همه ما تکلیف است که در این روز حضور داشته باشیم.

امام جمعه بندر دیر گفت: یکی از اهداف مهم راهپیمایی روز قدس، پاسخ محکم به یاوه گویی کاخ سفید است.

حجت الاسلام سید علی حسینی خاطر نشان کرد: راهپیمایی روز قدس فرصتی است تا همه مظلومان و ستمدیدگان جهان بویژه مسلمانان با حضور گسترده در این مراسم علیه تجاوزگری های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس فریاد برآورند و ضمن محکوم کردن اقدامات غیرانسانی صهونیست ها از مقاومت و مظلومیت مردم بی دفاع غزه حمایت کنند و خواستار پایان دادن به کشتار درسرزمین های اشغالی فلسطین شوند.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری