گلايه ي مردم به گوش مديركل بحران رساندم
گلايه ي مردم به گوش مديركل بحران رساندم

بنده گلایه مردم دیّر از مصاحبه مدیرکل بحران استان را به گوش ایشان رساندم و وی نیز به ارسال نامه مکتوب خود مبنی بر خسارات میلیاردی به تأسیسات شهری و زندگی مردم دیّر به مدیر کل بحران کشور اشاره کردند./درخواست ما از رئیس جمهور ومعاون ایشان این است که بودجه ای در اختیار استاندار و فرماندار قرار دهند تا به داد مردم برسند وگرنه تنها به تأکید بسنده کردن فایده ای ندارد.

وی افزود:نیروهای مردمی و خیرین نیز به صحنه بیایند و به خسارت دیدگان کمک کنند.

تاریخ انتشار: 5 فروردین 1396
کدخبر : 4012
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

حجت الاسلام سیدعلی حسینی در خطبه های نمازجمعه امروز بندر دیّر با تبریک سال نو اظهار داشت: حادثه طغیان دریا در روز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها ، عید را به کام مردم دیّر تلخ کرد و متأسفانه در این اتفاق به تاسیسات شهری و زیربنایی ،منازل ،شناورهای صیادی و مغازه های شهروندان خسارات جدی وارد شد و متأسفانه دوتن از عزیزانمان را از دست دادیم وعده ای نیز مفقود ومجروح شدند.

وی بیان کرد: در حوادث این چنینی اگر شرایط به خوبی منعکس و به گوش مسوولان رده بالای کشور برسد آنها هم قدم های بلندی برای حل مشکلات بر می دارند و بالعکس.

خطیب جمعه دیّر افزود:بنده گلایه مردم دیّر از مصاحبه مدیرکل بحران استان را به گوش ایشان رساندم و وی نیز به ارسال نامه مکتوب خود مبنی بر خسارات میلیاردی به تأسیسات شهری و زندگی مردم دیّر به مدیر کل بحران کشور اشاره کردند.

وی با بیان اینکه مردم توقع داشتند ایشان ضمن مصاحبه دیگری اشتباه صورت گرفته را جبران کند ،ادامه داد: با این حال ایشان نیت و غرض سویی نداشتند و انتقاد از مسوولین حق مردم است اما نباید این انتقاد با توهین و مسخره کردن همراه باشد.

حسینی تصریح نمود:بحث آبگرفتگی خیابان ها و معابر در دیّر بخشی از آن به نبود سیستم فاضلاب شهری بر می گردد که باید مسوولان فکری به حال این معضل کنند.

امام جمعه دیّر افزود:احداث دیوار ساحلی نیز نیازی اساسی است و باید در دستور کار قرار گیرد.

وی عنوان کرد:مردم دیّر انسان هایی قانع و نجیب هستند که در صحنه های مختلف انقلاب حضور فعالی داشته و دارند و در انتخابات پیش رو نیز این را ثابت می کنند .

حجت الاسلام سیدعلی حسینی خاطرنشان کرد:متأسفانه مردم وسیله امرار معاش خود که قایق بوده را از دست داده اند و بدهکار هستند و اگر بناست کمکی صورت گیرد باید با فوریت همراه باشد.

وی گفت:در حادثه سیل یک ماه قبل نسبت به پرداخت تسهیلات بلاعوض به مردم خسارت دیده قول هایی دادند که تاکنون عملیاتی نشده و مردم می ترسند در خصوص حادثه طغیان دریا نیز گزارش های ارسالی در حد وعده دادن باقی بماند.

حسینی اضافه کرد:درخواست ما از رئیس جمهور ومعاون ایشان این است که بودجه ای در اختیار استاندار و فرماندار قرار دهند تا به داد مردم برسند وگرنه تنها به تأکید بسنده کردن فایده ای ندارد.

وی افزود:نیروهای مردمی و خیرین نیز به صحنه بیایند و به خسارت دیدگان کمک کنند.

امام جمعه دیّر با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار کرد:دلیل انتخاب دوباره اقتصاد مقاومتی به عنوان شعار سال از سوی ایشان بخاطر توطئه دشمن و دیگری وضعیت معیشتی و مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه رونق تولید داخلی مسئله ای اساسی است گفت:اگر مدیران انقلابی و کارآمد باشند میتوانند این مقوله را پیگیری و مشکلات را حل کنند.

حسینی گفت:کسانی که قصد نام نویسی در انتخابات شوراهای شهر و روستا دارند این مهم را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی افزود:کسانی که دلسوزانه قصد خدمت به جامعه اسلامی دارند در شوراها نام نویسی کنند تا افراد بی صلاحیت ثبت نام نکنند و مردم نیز در انتخاب افراد آگاهانه اقدام کنند.

خطیب جمعه دیّر با اشاره به درپیش بودن ماه رجب افزود: این ماه، ماه ریزش رحمت الهی و فرصت ارزشمندی برای رسیدن به خدا می باشد و از برنامه های معنوی آن استفاده شود.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری