اعزام كاروان ٥٥٠ نفري راهيان نور از شهرستان ديّر
اعزام كاروان ٥٥٠ نفري راهيان نور از شهرستان ديّر

سرهنگ عبداللهميرزايي از اعزام كاروان ٥٥٠ نفري راهيان نور از شهرستان ديّر خبر داد و گفت : اين كاروان سفر خود به مناطق جنگي را با ١١ دستگاه اتوبوس و ٤ دستگاه وسيله نقليه سبك آغاز خواهند كرد./جانشين فرمانده سپاه شهرستان ديّر افزود؛ اين كاروان مدت سه روز را در مناطق جنگي حضور خواهند داشت و در اين مدت از يادمان شهداي شرق كارون، شلمچه، والفجر هشت، رمضان، طاييه و هويزه بازديد خواهند داشت.

تاریخ انتشار: 5 فروردین 1396
کدخبر : 4011
موضوع : خبر
بازنشر

سرهنگ عبدالله ميرزايي از اعزام كاروان ٥٥٠ نفري راهيان نور از شهرستان ديّر خبر داد و گفت : اين كاروان سفر خود به مناطق جنگي را با ١١ دستگاه اتوبوس و ٤ دستگاه وسيله نقليه سبك آغاز خواهند كرد.
جانشين فرمانده سپاه شهرستان ديّر افزود؛ اين كاروان مدت سه روز را در مناطق جنگي حضور خواهند داشت و در اين مدت از يادمان شهداي شرق كارون، شلمچه، والفجر هشت، رمضان، طاييه و هويزه بازديد خواهند داشت.
سرهنگ ميرزايي با اشاره به اينك كاروان راهيان نور يكي از بهترين راهها جهت انتقال فرهنگ إيثار و شهادت به نسل جوان است تصريح كرد؛ حضور در رزمايش اردوگاه شهيد باكري و برگزاري مسابقات فرهنگي از ديگر برنامه هاي پيش بيني شده در اين اردو مي باشد.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری