زنگ انقلاب در دیّر نواخته شد
زنگ انقلاب در دیّر نواخته شد

همزمان با سراسر کشور مراسم محوری زنگ انقلاب صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان در دبیرستان دخترانه حدیث دیّر برگزار شد.

تاریخ انتشار: 12 بهمن 1395
کدخبر : 3993
موضوع : خبر
بازنشر

امام جمعه دیّر در مراسم زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه حدیث دیّر با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای گلگون کفن انقلاب بویژه دو شهید انقلاب شهرستان دیّر شهیدان سمنبر عالیپور و احمد حیدری گفت:سال 57 برای ملت ایران سالی تعیین کننده بود که در این سال رژیم پهلوی که رژیمی وابسته، جلاد، دیکتاتور بود و هیچ پایگاه مردمی نداشت به زباله دان تاریخ فرستاده شد.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود:در جریان تصویب لایحه کاپیتولاسیون حضرت امام (ره) رئیس جمهور آمریکا را به عنوان منفورترین فرد نزد ملت ایران دانست و امروز نیز همچنان آمریکایی ها منفورترین در نزد ملت ما هستند.

وی با بیان اینکه برای ملت ایران اوباما یا ترامپ فرقی ندارد و هردو دشمن اسلام و مسلمین هستند ادامه داد:رئیس جمهور اسبق آمریکا با سیاست لبخند و فریب به میدان آمد اما ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا با سیاست بدون نقاب به صحنه آمده است و این هوشیاری ملت ایران است که دشمن را در هر لباسی می شناسد و فریاد«مرگ برآمریکا»ی خود را فراموش نمی کند.

حسینی تصریح نمود: با بازگشت امام به میهن اسلامی عزت، استقلال، هویت دینی و ملی ما به کشور برگشت .

وی ایثارگری های شهدای آتش نشان در جریان حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکوی تهران را نمونه ای از روحیه فداکاری ملت ایران بعد از گذشت 38 سال از تاریخ انقلاب دانست و اظهار داشت:به کوری چشم دشمن این روحیه فداکاری و ایثارگری همچنان در بین ملت ما زنده است و مادامی که این روحیه را داشته باشیم دشمنان نمی توانند به ما ضربه بزنند.

امام جمعه دیّر با تأکید بر لزوم حفظ روحیه انقلابی گری در جامعه افزود: در صورتی که ما روحیه انقلابی خود را حفظ و راه امام را ادامه داده و در خط مستقیم ولایت حرکت کنیم دشمنان ما حتی در شکل های مختلف باز هم نمی توانند به این ملت و مملکت ضربه بزنند .

دبیر ستاد دهه فجر و رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیّر نیز در این مراسم گفت:دهه فجر خواستگاه انقلاب است.

احمد عبدالله زاده با بیان اینکه در این دهه ملت ما تولدی دوباره یافت افزود: دهه فجر در تاریخ انقلاب ما نقطه عطفی است و بهمن 57 از عظیم ترین ایام الله هاست.

width=572

width=580

width=539

انتهای پیام/

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری