عینک برجام در دسترس همگان نیست
عینک برجام در دسترس همگان نیست

امام جمعه موقت بندردير در خصوص حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در تهران با ایثارگر و شجاع خواندن آتش نشان ها بیان کرد:مسائل ایمنی در ابنیه بویژه در ساختمان های قدیمی رعایت و نظارت شود تا دیگر شاهد چنین حوادث دلخراشی نباشیم./دشمن به صراحت اعتراف می کند که تحریم ها همچنان پا برجاست اما مسئولین ما می گویند تحریم ها برداشته شده است.

تاریخ انتشار: 2 بهمن 1395
کدخبر : 3988
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

حجت الاسلام بحرانی در خطبه های نمازجمعه این هفته دیّر با برشمردن برکات استغفار افزود:یکی از عوامل جلب رحمت الهی استغفار است.

وی در خصوص حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در تهران با ایثارگر و شجاع خواندن آتش نشان ها بیان کرد:مسائل ایمنی در ابنیه بویژه در ساختمان های قدیمی رعایت و نظارت شود تا دیگر شاهد چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

امام جمعه موقت دیّر اظهار داشت:روحانیت و حوزه های علمیه همواره چه قبل از انقلاب و چه بعد از آن در دوران دفاع مقدس پیشقدم بوده اند و امروز هم برای دفاع از اسلام و انقلاب حوزه های علمیه باید انقلابی بمانند.

وی در خصوص روز گمرک تصریح نمود:واردات بی رویه و بدون اولویت ضربه مهلکی بر پیکر اقتصاد مقاومتی می زند و مانع از رونق پیدا کردن اقتصاد داخلی کشور می شود.

خطیب جمعه دیّر حمله رسانه های وابسته به دشمن و افراد ذی نفع داخلی به قوه قضاییه را نشانه مسیر درست این قوه دانست و افزود: قوه قضاییه مبارزه با فساد های کلان اقتصادی را بدون ملاحظه هیچ شخص و جناحی ادامه دهد.

وی درباره نشست خبری رئیس جمهور در هفته اخیر گفت: رئیس جمهور برای دیدن برکات برجام افراد رابه تعویض عینک توصیه کردند اما ظاهرا این عینک دست همه افراد جامعه نیست.

حجت الاسلام بحرانی ادامه داد:کسی از رونق اقتصادی ، اشتغال و بیمه افراد و رفع مشکلات محرومین و نیازمندان جامعه ناراحت نمی شود اما این انتقاد بر دولت وارد است که اگر اتفاقی هم در داخل کشور رخ می دهد و متخصصان داخلی تلاشی دارد همه این ها را از برکات برجام ندانند.

وی با بیان اینکه در قضیه برجام باید واقعیت ها را پذیرفت افزود:دشمن به صراحت اعتراف می کند که تحریم ها همچنان پا برجاست اما مسئولین ما می گویند تحریم ها برداشته شده است.

خطیب جمعه دیّر با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، لازمه جامعه امروز را وحدت و یکدلی و انسجام دانست و یاد آور شد :بعضی ها بر اثر بی بصیرتی در شرایطی که دشمن منتظر است یک صحنه از تفرقه و انشقاق از ما ببیند دور برداشته اند و با سخنرانی و نوشتن مطالب در فضای مجازی خیال می کنند فرصتی پیدا شده تا از قبل پیام های تسلیت مراجع، علما و بزرگان نظام در جهت مظلوم نمایی استفاده کنند و بگویند انتقاد هایی که در سال های اخیر صورت می گرفت اشتباه بوده است.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری