ديري ها در جشنواره بین المللی تئاتر فجر
ديري ها در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

دو نمایش (ایران ) و (پاییز نگفته بود ) از شهرستان دیّر در جدول اجراهای بخش صحنه ای فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت./نمایش پاییز نگفته بود به کارگردانی زیبا دریاسفر در روز اول و دوم جشنواره فجر در تماشاخانه سه نقطه و نمایش ایران به کارگردانی فضل الله عمرانی در روز نهم بهمن ماه در تماشاخانه باران به اجرای عموم خواهند رفت.

تاریخ انتشار: 26 دی 1395
کدخبر : 3987
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

دو نمایش (ایران ) و (پاییز نگفته بود ) از شهرستان دیّر در جدول اجراهای بخش صحنه ای بعلاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیّر ، نمایش ایران به نویسندگی موسا درویشی و کارگردانی فضل الله عمرانی کاری از گروه تئاتر آفرینگان و نمایش پاییز نگفته بود به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی زیبا دریاسفر از سوی واحد نمایش دانشگاه آزاد اسلامی بندر دیّر و گروه تئاتر آفرینگان در جدول اجراهای بخش صحنه ای بعلاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر قرار گرفت.
نمایش پاییز نگفته بود به کارگردانی زیبا دریاسفر در روز اول و دوم جشنواره فجر در تماشاخانه سه نقطه و نمایش ایران به کارگردانی فضل الله عمرانی در روز نهم بهمن ماه در تماشاخانه باران به اجرای عموم خواهند رفت.

width=720

width=716

width=690

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری