دیّری ها بربام قله جشنواره ملّی مشاعره رضوی
دیّری ها بربام قله جشنواره ملّی مشاعره رضوی

بتول کاظمی از بندردیّر در یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی به عنوان نفر اول انتخاب شد/محمد عابدی دیگر دیّری شرکت کننده در این جشنواره نیز توانست مقام هشتم این مسابقات که با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار شده بود را کسب کند.

تاریخ انتشار: 22 مرداد 1395
کدخبر : 3939
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

دبیر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی گفت: این جشنواره که روز گذشته با حضور 64 مشاعره کننده از سراسر کشور در بوشهر برگزار شد با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حمیده ماحوزی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دراین جشنواره شرکت کنندگان درهشت مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند که از این میان هشت نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

وی بیان کرد: براساس رای هیات داوران این جشنواره، فاطمه بحرینی مطلق از دشتستان و بتول کاظمی از دیر هر دو از بوشهر بطور مشترک مقام اول را کسب کردند.

ماحوزی با بیان اینکه این جشنواره مقام دوم نداشت اضافه کرد: همچنین بهنام میرزائی از بوشهر، محمد اسماعیل ریاضت از تهران و محمد زمانی از دشتستان به ترتیب مقامهای سوم تا پنجم را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: مقام های ششم تا هشتم این جشنواره را به ترتیب مرتضی اسداللهی از اسلام شهر، لیلا فکور از شیراز و محمد عابدی از شهرستان دیر بوشهر به خود اختصاص دادند.

ماحوزی گفت: نفرهای اول تا سوم افزون بر جایزه نقدی لوح تقدیر و تندیس ویژه و عنوان های چهارم تا هشتم نیز لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی دریافت کردند.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری