مجلس و دولت روحیه انقلابی داشته باشند
مجلس و دولت روحیه انقلابی داشته باشند

امام جمعه موقت دیّر گفت:ماه رمضان بهترین فرصت برای توجه به معنویت،دعا و تلاوت قرآن و در یک کلمه آشتی با خدا و توبه کردن از گناهان گذشته است./ابراهیم بحرانی گفت:نمایندگان مجلس در قانونگذاری، نطق ها و مواضع خود انقلابی عمل کنند و در برابر جریان های سیاسی مواضع شفاف داشته باشند و برای پاسخگویی به گستاخی های دشمن به میدان بیایند.

تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395
کدخبر : 3900
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

امام جمعه موقت دیّر گفت:ماه رمضان بهترین فرصت برای توجه به معنویت،دعا و تلاوت قرآن و در یک کلمه آشتی با خدا و توبه کردن از گناهان گذشته است.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم بحرانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندر دیّر افزود:این ماه بهترین فرصت برای تقویت اراده ها و توسل و پیوند با قرآن و اهلبیت است که نقطه اوج آن در شب های قدر می باشد.
وی با بیان اینکه مسئله اقتصاد باید در اولویت مجلس باشد ادامه داد:مجلس و دولت با عزم جدی در تحقق اقتصاد مقاومتی که از دغدغه های رهبری است تلاش کنند.
ابراهیم بحرانی گفت:نمایندگان مجلس در قانونگذاری، نطق ها و مواضع خود انقلابی عمل کنند و در برابر جریان های سیاسی مواضع شفاف داشته باشند و برای پاسخگویی به گستاخی های دشمن به میدان بیایند.
خطیب جمعه دیّر تصریح نمود:باید مجلس و دولت نیز همانند مردم دارای روحیه انقلابی باشند و امروز وظیفه ما افشای ماهیت دشمن است که در این راستا نمایندگان مجلس مواظب باشند که حرف و عملشان به دشمن کمک نکند.
وی با اشاره به مهجوریت قرآن در جامعه افزود:در کنار برگزاری باشکوه مجالس روضه، مرثیه و دیگر مجالس اهلبیت باید نسبت به برگزاری مجالس و محافل قرآنی اهتمام ویژه ای شود و فرهنگ قرآنی در جامعه نهادینه شود.
بحرانی اظهار داشت:جوانان انقلابی و مؤمن و متدین فعالیت های فرهنگی خودجوش را گسترش دهند و مسئولین نیز به وظایف خاص خود در این زمینه عمل کنند.
حجت الاسلام والمسلمین بحرانی گفت:کشورهایی که به رژیم کودک کش اسرائیل کمک نظامی دارند و یا با سکوت خود و بعضاً افتخار به دوستی با اسرائیل از این رژیم حمایت می کنند در جنایات آنان شریک هستند.
وی در خصوص سالروز وفات همسر پیامبر اسلام (ص)اضافه کرد:حضرت خدیجه سلام الله علیها با ایمان ، حمایت ها و مجاهدت های اقتصادی و فداکاری و ایثار نام خود را به عنوان یکی از بانوان نمونه در تاریخ ثبت نمود.
امام جمعه موقت دیّر با تأکید بر لزوم تلاش مسئولین در خودکفایی محصولات کشاورزی حیاتی یادآور شد:بعضی مواقع با واردات بی رویه محصولات کشاورزی در کشور مواجه می شویم در حالی که محصولات مشابه آن در کشور وجود دارد که باید از این واردات بی رویه پرهیز شود و کشاورزان نیز در اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

منبع :مطاف24

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری