رئیس آموزش و پرورش بردخون : همه ی مطالبات فرهنگیان بردخون پرداخت شد
رئیس آموزش و پرورش بردخون : همه ی مطالبات فرهنگیان بردخون پرداخت شد
علي موحدي عصر جمعه در نشست ويژه ستاد اسكان مسافران نوروزي در بردخون اظهار داشت: همه مطالبات فرهنگيان پرداخت شده است و اين از تلاش كارشناس حسابداري منطقه است كه در استان فعاليتهاي خوبي داشته است و حمايت خوب سازمان در اين موفقيت بيتأثير نبوده است و از رئيس سازمان نيز صميمانه تقدير ميكنيم.موحدي، موفقيتها را نتيجه تلاش همه فرهنگيان و معلمان و دستاندركاران دانست و يادآور شد: انشاالله در سال جديد شاهد پيشرفت و توسعه آموزش و پرورش منطقه باشيم و با اجراي برنامههاي آموزشي و ضمنخدمت سبب ارتقاي فعاليتها شويم.
تاریخ انتشار: 29 اسفند 1388
کدخبر : 388
موضوع : خبر
بازنشر
علي موحدي عصر جمعه در نشست ويژه ستاد اسكان مسافران نوروزي در بردخون اظهار داشت: بردخون از هر نظر در آمادگي كامل براي پذيرايي از مسافران نوروزي برخوردار است و تمام مسئولان براي اين امر مهم همكاري كردهاند.
رئيس آموزش و پرورش بردخون اضافه كرد: تعداد 25 مدرسه براي اسكان مسافران نوروزي در شهر بردخون اختصاص يافته است و اين اداره با تمام توان براي رفاه و آسايش مهيمانان تلاش ميكند تا در اين منطقه زمان خوبي را سپري كنند.
وي همچنين با اشاره به كاركرد آموزش و پرورش بردخون در سال 88 گفت: اين سال موفقيتهاي خوبي را براي اين منطقه داشت و در عرصههاي مختلف شاهد درخشش فرزندان اين ديار بوديم.
رئيس اداره آموزش و پرورش بردخون خاطرنشان كرد: همه مطالبات فرهنگيان پرداخت شده است و اين از تلاش كارشناس حسابداري منطقه است كه در استان فعاليتهاي خوبي داشته است و حمايت خوب سازمان در اين موفقيت بيتأثير نبوده است و از رئيس سازمان نيز صميمانه تقدير ميكنيم.
موحدي، موفقيتها را نتيجه تلاش همه فرهنگيان و معلمان و دستاندركاران دانست و يادآور شد: انشاالله در سال جديد شاهد پيشرفت و توسعه آموزش و پرورش منطقه باشيم و با اجراي برنامههاي آموزشي و ضمنخدمت سبب ارتقاي فعاليتها شويم.
وي همچنين به اردوي راهيان نور اشاره و اضافه كرد: 68 نفر از دانشآموزان بسيجي بردخون در قالب اردوي راهيان نور به مناطق جنوب اعزام ميشوند و استقبال دانشآموزان و فرهنگيان بسيار بيشتر از اين بوده است كه به دليل كمبود امكانات تنها موفق به اعزام تعداد محدودي از اين عزيزان شدهايم.
امام جمعه بردخون نيز در اين جلسه گفت: بايد از مسافران و مهمانان نوروزي به خوبي پذيرايي كنيم و بايد تمام امكانات را براي اسكان و تغذيه اين عزيزان فراهم كنيم.
حجتالاسلام سيد حسين ركني حسيني افزود: بردخون همواره به مهماننوازي و خونگرمي مشهور بوده و اماكن بسيار زيبا و مهمينيز در اين منطقه مستقر هستند و بايد اين اماكن را به مسافران معرفي كنيم و تمهيدات لازم براي پذيرايي از آنها را نيز فراهم كنيم.
وي ادامه داد: همه مسئولان و به ويژه مسئولان آموزش و پرورش براي اسكان مسافران تلاش كردهاند و انتظار داريم كه مجموعه اين تلاشها مورد قبول مسافران عزيز قرار بگيرد.
امام جمعه بردخون اضافه كرد: مردم فهيم و قدرشناس منطقه بردخون نيز بايد تكريم مسافران را به خوبي انجام دهند و به نحوه شايستهاي بايد از آنها استقبال كنند.
بخشدار بردخون نيز در اين نشست اظهار داشت: براي استقبال از مسافران نوروزي جلسات متعددي برگزار شده و اين جلسه در حقيقت آخرين نشست براي برنامهريزي ستاد سفر است كه برگزار شده و اطمينان داريم كه فضاي بردخون مورد قبول مسافران قرار ميگيرد.
كامبيز يوسفي افزود: در ورودي و خروجيهاي منطقه بردخون، اعضاي ستاد تسهيلات سفر مستقر شدهاند و با اسپند، قرآن و يك شاخه گل از مسافران پذيرايي ميكنند و راهنماييها و ارشادات لازم را نيز به مسافران انجام ميدهند.
وي يادآور شد: مهمترين مسئله براي ما، رضايت مسافران از نحوه برخورد و ارائه خدمات به آنهاست و بايد به شكل شايستهاي از مهمانان عزيز پذيرايي كنيم.
بخشدار بردخون افزود: ستاد تسهيلات سفر از ابتدا تا انتهاي تعطيلات نوروز در خدمت مسافران است و از مسافران و مهمانان ميخواهيم كه مشكلات خود را به ستاد انتقال دهند تا در اسرع وقت مورد رسيدگي قرار گيرد.
در اين نشست ساير اعضا نيز به ارائه نظرات و ديدگاههاي خود پرداختند و خواستار تكريم مسافران به بهترين شكل شدند.
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری