برای ریاست شورا سکته نکرده ام
برای ریاست شورا سکته نکرده ام

شیخ طالب عاشوری در واکنش به انتشار خبر تنش در انتخاب هیات رئیس شورای اسلامی شهردیّر در رسانه های استانی می گوید: متاسفم برخی رسانه ها که چشم دیدن پیشرفت شهرستان دیّر ندارند اینهمه دستاوردهای این شهرستان را نمی بیننند و فقط منتظر جرقه هایی مثل این اخبار هستند تا با آبروی این شهر همیشه با افتخار استان بازی کنند/شیخ طالب نه سکته کرده بود و نه برای ریاست چاقو جماق کشی کرده بود.

تاریخ انتشار: 12 شهریور 1394
کدخبر : 3666
موضوع : ورزشی
بازنشر

شیخ طالب عاشوری در واکنش به انتشار خبر تنش در انتخاب هیات رئیس شورای اسلامی شهردیّر در رسانه های استانی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری بندردیّر (دیّرنیوز) می گوید: متاسفم برخی رسانه ها که چشم دیدن پیشرفت شهرستان دیّر ندارند اینهمه دستاوردهای این شهرستان را نمی بیننند و فقط منتظر جرقه هایی مثل این اخبار هستند تا با آبروی این شهر همیشه با افتخار استان بازی کنند و اینروزها با آب و تاب خبر سکته ی حقیر که همواره به خدمتگزاری مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رسانه ای کردند ، اتفاقی که هیچ گاه رخ نداده و حقیر نه سکته ای داشته ام و نه برای رسیدن به کرسی ریاست با چماق و چاقو به شورا رفته ام. من به عنوان شخصی که الان سنم از پنجاه عبور کرده طبیعی است بعضاً با فشار خون و سایر بیماری ها مواجه شوم و دلیل بستری شدنیک ساعته ی من در بهداری شهر و نه بیمارستان نیز همین امر بوده است.

وی افزود: من تعجب میکنم چرا اخبار حاشیه ای سایر شوراها در تیتر یک این رسانه های زرد نمی شود اما اینگونه کمر همت به بازی با ابرو و اعتبار شهر ما بسته اند.

نائب رئیس پیشین شورای اسلامی شهردیّر با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه می افزاید: طبیعی است شورا با نظرات و آراء مختلف باشد و بعضاً برخی با این نظرات مختلف برای نشاندن حرفهای خود به کرسی از صدای بلند و داد و بیداد هم استفاده کنند و این دلیل نمی شودد که از آن به عنوان تنش نام برد و آن را در بوق و کرنا کرد که درگیری شد و .. مگر شورا محل نزاع و درگیری و خشونت است که در ان چاقو کشی و چماق کشی شود.

شیخ طالب عاشوری تصریح کرد: بنده با برخی دیدگاهها در شورا مخالف بوده و هستم و با اینکه بعضاً از مقدسات نیز استفاده ی ابزاری شده است مشکل دارم و از این حرکات گلایه دارم وگرنه مگر چه فرقی می کند بین شیخ طالب رئیس شورا با شیح طالبی که رئیس شورا نباشد ، شیخ طالب خدمتگزار است و نه صندلی و میز برایش مهم است و نه پست و مقام اما در این سالها که خدمتگزار مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان بوده ام یاد گرفته ام در جایی که با اعتقادات و مقدسات بازی می شود سکوت نکنم.

این عضو شورای اسلامی شهر دیّر در ادامه با اشاره به نگرانی های مردم در این روزها گفت: در پایان از مردم شهرم عذرخواهی می کنم که این اتفاقات باعث شد خاطر آنان مکدر شود و امیدوارم اعضای شورا با همدلی بیشتر سعی در تلاش برای توسعه شهرمان داشته باشند ، من نیز از حق خود کما فی السابق گذشتم و میگذرم و کمر همت برای توسعه شهرم می بندم و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نخواهم کرد.

پ ن : تیتر خبر بنا به درخواست مصاحبه شونده از (( برای ریاست شورا هیچ تنشی نداشته ایم )) به (( برای ریاست شورا سکته نکرده ام )) تغییر یافت.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری