هنرمندان ديري رشادت هاي شهيد مهدوي را بروي صحنه نمايش مي برند
هنرمندان ديري رشادت هاي شهيد مهدوي را بروي صحنه نمايش مي برند

گروه تئاتر آفرينگان در اقدامي پسنديده تئاتر شعله هاي موج و بادبان ماه با نگاه به رشادت هاي شهيد نادر مهدوي، شهيد شاخص سال و همرزمانش را بر روي صحنه نمايش مي برند/ اين نمايش كه خود را آماده ي اجرا در شهرستانهاي كشور مي نمايد روز گذشته در بازبيني جشنواره تئاتر فجر در پلاتو نمايش مجتمع فرهنگي و هنري نفت بندردير بر روي صحنه رفت.

تاریخ انتشار: 11 شهریور 1394
کدخبر : 3664
موضوع : خبر
بازنشر

به گزارش ديرنيوز، این نمایش روز دوشنبه 9 شهریور در اولین روز بازبینی جشنواره تئاتر فجر استان بوشهر به روی صحنه رفت .
کارگردان این نمایش با اعلام این خبر گفت : این نمایشنامه راوی خاطرات همرزم شهید نادر مهدوی (شهید شاخص سال 1394 کشور) در درگیری با ناوگان آمریکا در خلیج فارس است که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دوران دفاع توسط گروه تئاتر آفرینگان دیّر به روی صحنه می رود.
فضل اله عمرانی تصریح کرد : با هماهنگی های صورت گرفته با دفتر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس این نمایش به صورت ویژه در استان های دیگر نیز اجرای عمومی خواهد داشت .
وی در خصوص بازیگران نمایش شعله های موج و بادبان ماه بیان داشت : میثم عابدی ، یوسف ابراهیمی ، پژمان برزگر ، امین خیاط ، محمد غفاری ، محمد فخرایی ، آرمان راکی ، محمدمهدی فخرایی ، سلمان گنخکی و فصل اله عمرانی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.
عمرانی خاطرنشان کرد : این نمایش در جشنواره سراسری مهر کاشان ، جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و جشنواره دفاع مقدس عسلویه نیز مورد بازبینی قرار خواهد گرفت .
شایان ذکر است گروه تئاتر آفرینگان دیّر در سال های 92 و 93 از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر به عنوان گروه برتر تئاتر استان معرفی شده است

width=427

width=640

width=480

width=640

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری