دونده دیّری، نفر دوم المپیاد کارگران کشور شد
دونده دیّری، نفر دوم المپیاد کارگران کشور شد

علی قاسمی ورزشکار و دونده دیّری توانست در اولین المپیاد کارگران سراسر کشور در رقابت های دوومیدانی ماده 400متری با رکورد 51 ثانیه و 9 صدم ثانیه و تنها با ختلاف 7صدم ثانیه ای با نفر اول به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت./قاسمی با کسب این مقام توانست جواز حضور در مسابقات جهانی کارگران را که سال آینده در کشور ایتالیا می شود را کسب کند.

تاریخ انتشار: 11 اسفند 1393
کدخبر : 3385
موضوع : خبر
بازنشر

در این رقابت ها که به میزبانی بابل برگزار شد نفرات برتر مواد هفتگانه معرفی به شرح زیر معرفی شدند :
در رقابت های ماده 60 متر با مانع سیاوش سپهوند از لرستان با رکورد هشت ثانیه و 55 صدم ثانیه بر سکوی قهرمانی ایستاد ، محمد احمدی از سمنان با رکورد هشت ثانیه و 65 صدم ثانیه نایب قهرمان شد و میثم صادق پور از قم با ثبت رکورد هشت ثانیه و 86 صدم ثانیه سوم شد .
در رقابت های 60 متر این رقابت ها بهروز سیستانی پور از خراسان رضوی با رکورد 6 ثانیه و 85 صدم ثانیه به مقام قهرمانی رسید ، محمدرضا رحیمی لرستان با رکورد 6 ثانیه و 87 صدم ثانیه دوم شد و محمدرضا فرهاد از قزوین با ثبت رکورد 7 ثانیه و 24 صدم ثانیه در جایگاه سوم قرار گرفت .
در رقابت های ماده 400 متر سجاد زارعی از لرستان پس از 51 ثانیه و 3 صدم ثانیه از خط پایان گذشت و قهرمان شد ، علی قاسمی از بوشهر با رکورد 51 ثانیه و 9 صدم ثانیه دوم شد و محمد عفری از خوزستان با رکورد 52 ثانیه و 45 صدم ثانیه به مقام سوم رسید .
در ماده پرش طول بهروز سیستانی پور از خراسان رضوی با پرشی به طور 6 متر و 65 سانتی متر به مقام قهرمانی رسید ، رضا بامشاد از تیم هرمزگان با رکورد 6 متر و 63 سانتی متر دوم شد و صادق پاکدامن از تیم بوشهر با 6 متر و 34 سانتی متر به مقام سوم رسید .
در ماده هزار متر این رقابت ها علیرضا آریا نیک از خراسان رضوی با رکورد هشت ثانیه و 41 صدم ثانیه و 24 هزارم ثانیه به مقام قهرمانی رسید ، احمد جهانی از تیم خراسان شمالی با رکورد هشت ثانیه و 41 صدم ثانیه و 55 ثانیه به مقام نایب قهرمانی رسید و رحیم دیبانی از تیم آذریابجان شرقی با رکورد 8 ثانیه و 44 ثانیه و 7 هزارم ثانیه به قرار گرفتن بر سکوی سومی اکتفا کرد .
در ماده پرتاب وزنه علیرضا مهرصفوتی از تهران با پرتابی به طول 17 متر و 30 سانتی متر قهرمان شد ، حجت ناصرزمانی از تیم مرکزی با پرتاب 16 متر و 80 سانتی متر نائب قهرمان شد و سعید تجدد از تیم اصفهان با پرتابی به طول 16 متر و 54 سانتی متر به مقام سوم رسید .
در رقابت های دوومیدانی این رقابت ها 60 ورزشکار از 20 استان کشور با یکدیگر رقابت کردند

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری