هزینه 70 میلیون دلاری سنای آمریکا برای انتخابات 88 ایران
هزینه 70 میلیون دلاری سنای آمریکا برای انتخابات 88 ایران

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیّر همزمان با گرامیداشت برنامه 9 دی ماه 1388در جمهع مردم شهنیا گفت: 70 میلیون دلار سنای امریکا فقط برای انتخابات ایران هزینه کرد یکسال بعد از فتنه88 باراک اوباما را احضار کردند و از او توضیح خواستند که ما این پول را برای انتخابات ایران به تو داده بودبم نتیجه اش چه شد؟قرار بود دولتی سرکار بیاید که حامی منافع ما در ایران باشد که متن این مذاکرات و مستنداتش در سنای امریکا موجود است.

تاریخ انتشار: 9 دی 1393
کدخبر : 3294
موضوع : خبر
بازنشر

مراسم بزرگداشت حماسه ی 9 دی با سخنرانی مصطفی فخرایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیّر وبا حضور اعضای شورای اسلامی ، دهیار ، بسیجیان و مردم ولایتمدار، در روستای شهنیا برگزار شد.
مصطفی فخرایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیّر در جمع مردم روستای شهنیا به واکاوی جریان فتنه 88 پرداخت که مشروح این سخنرانی را در ادامه می بینید:
*کسانی که کعبه ی امالشان برقراری رابطه با امریکاست بدانند که به فرموده امام ،امریکا تروریست جهانی است. لذا ما باید بدانیم اگر دشمن به ما چراغ سبز نشان داد نباید گول بخوریم چرا که امریکا وقتی از ما راضی می شود که دست از خون شهدا و ارزش های اسلامی خود برداریم و تازه این اول گرفتاریست.
*بنا به گفته ی مقام معظم رهبری ما اکنون در موقعیت بدر و خیبریم ولی عده ای باور نکرده اند یا نمی خواهند توانمندی های درونی ما را درک کنند اما بدانند که بنا به فرموده ی امام علی (ع) کسانی می توانند زیر بیرق ولایت باشند که اهل صبر و مقاومت بوده و با توپ و تشر دشمن از میدان بدر نروند.
*70 میلیون دلار سنای امریکا فقط برای انتخابات ایران هزینه کرد یکسال بعد از فتنه88 باراک اوباما را احضار کردند و از او توضیح خواستند که ما این پول را برای انتخابات ایران به تو داده بودبم نتیجه اش چه شد؟قرار بود دولتی سرکار بیاید که حامی منافع ما در ایران باشد که متن این مذاکرات و مستنداتش در سنای امریکا موجود است.
*یکسال قبل از انتخابات 88 در آبان 87 در دبی همایشی برای توان آینده ایران برگزار می شود که نماینده امریکا در این همایش خانم رایس هست. در آنجا به صورت فیلم و کلیپ انقلابات مخملی دنیا که به نفع غرب انجام شده را به نمایش می گذارند مثل گرجستان و اوکراین و رنگ ها را نشان می دهند و بر پایه نظریه انقلاب رنگی خود ،رنگ سبز رابه عنوان نماد برای ایران انتخاب می کنند چون می دانند مردم ایران به سیادت علاقه مند است و میرحسین موسوی می خواهد کاندید شود و سید است بنابراین از عنصر سیادت استفاده می کنند.
*شما که سران فتنه بودید آبروی شما رفت و این نظام عزتمند شد چرا که مردم سران فتنه را شناختند و نقاب از چهره شان برداشته شد و برعکس آبروی اسلام نرفته است و نخواهد رفت.
*خودشان اقرار کردند و گفتند ما می دانستیم این انتخابات احمدی نژاد رأی می آورد ما اگر خودمان را می کشتیم مثلاً بگوییم یک میلیون تقلب شده باشد ولی این فاصله چندین میلیونی رأی تقلب نمی شود لذا به قول ابطحی که می گوید تقلب رمز آشوب بود و از قبل مشخص کرده بودند و گفته بودند به کف خیابان ها بیایید نظام را تسلیم می کنیم رهبری را تسلیم می کنیم وقتی قدرت بدست گرفتیم رهبری را به واسطه کسانی که مدنظر ماست تغییر خواهد کرد .

*میر حسین موسوی بعد از تأیید صلاحیتش در انتخابات در مصاحبه با شبکه های خارجی در جواب این سوال که شما گفته اید که رئیس جمهور شدم با غرب رابطه برقرار می کنم چگونه این رابطه را برقرار می کنید با وجود سد محکمی چون ولایت فقیه و رهبری که موسوی گفته بود من برنامه هایی را که گفتم اجرا خواهم کرد اگر سدی جلو ما بیاید مردم در کف خیابان ها تکلیف را روشن خواهند کرد . آیا تکلیف را قانون روشن می کند یا کف خیابان ؟
*به فرمایش مقام معظم رهبری عده ای در این فتنه 88 به قانون لگد زدند تعبیری که مقام معظم رهبری برای اینها به کار برد بنابراین برنامه این بود که بیایند و ارزش های نظام را بگیرند اگر الان هم جاهایی به دنبال استهاله فرهنگی هستند دلیلش همین است .اگر شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ، جمهوری ایرانی به جای جمهوری اسلامی ، مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند و عکس امام پاره شد ،عکس مقام معظم رهبری به آتش کشیده شد، پايگاه بسیج مورد حمله واقع شد ، مسجد آتش زدند و شعار علیه نظام سر داده شد همه ی اینها در ساختار شکنی سابقه ای داشته است که به دوران اصلاحات بر می گردد که توهین به ائمه اطهار و معصومین خیلی راحت صورت می گرفت. اکبر گنجی و عبدالکریم سروش گفتند چه کسی گفته ائمه و پیامبران معصوم بودند. بشر همواره با خطا همراه است بنابراین عصمت یک چیز من درآوردی است.وعصمت پیامبران و ائمه را زیر سوال بردند .
*اینها در توجیه قیام عاشورا می گویند خشونت خشونت می آورد .یعنی مثلاً در جنگ بدر حضرت علی(ع) و حضرت حمزه سید الشهداء دایی های معاویه از سران بنی امیه را کشتند بنابراین در عاشورا تلافی شد.
*این ها می گویند امام حسین (ع)از ترس جانش خارج شد و مسائلی از این قبیل و درسی که ما از عاشورا می گیریم درس مذاکره است از کجای عاشورا مذاکره در آمده؟ عاشورا تا بوده هیهات من الذله بوده تا بوده زیر بار ذلّت نرفتن بوده تا بوده درس آزادگی و عزت و تسلیم زور و زر و تزویر نشدن بوده .
*همان گونه که امام راحل همواره می گفت تجلی دست قدرت خدا بود و 9 دی هم همانند 22 بهمن ، 13 آبان ، 15 خرداد ، 17 شهریور مثل همه تاریخ های بزرگ این انقلاب ،9 دی هم جاودانه در تقویم جمهوری اسلامی باقی ماند.
همچنین مقاله ای توسط یکی از دانش آموزان بسیجی این روستا قرائت گردید.
قابل ذکر است این مراسم به همّت پايگاه مقاومت بسیج حمزه سید الشهداء و پایگاه ام البنین با همکاری دهیاری و شورای اسلامی این روستا برگزار شد.

منبع : مطاف

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری