پس از 8 سال وقفه : کلنگ احدث پایگاه بهداشتی بردخون نو در هفته دولت به زمین زده می‌شود
پس از 8 سال وقفه : کلنگ احدث پایگاه بهداشتی بردخون نو در هفته دولت به زمین زده می‌شود

دیّر نیوز :رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : کلنگ ساخت پایگاه بهداشتی بردخون نو با همکاری خیرین سلامت در هفته دولت پس از هشت سال وقفه به زمین زده میشود./یکی از خیرین سلامت ساکن کشور کویت به نام حاج کامل پولادی مبلغ دو میلیارد ریال برای احداث این پروژه اهدا کرده است

تاریخ انتشار: 30 مرداد 1393
کدخبر : 3059
موضوع : خبر
بازنشر

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : کلنگ ساخت پایگاه بهداشتی بردخون نو با همکاری خیرین سلامت در هفته دولت پس از هشت سال وقفه به زمین زده میشود .
حسن فخرایی در بازدید از مرکز بهداشتی درمانی بردخون در گفتگو با خبرنگاران گفت : عملیات ساخت پایگاه بهداشتی بردخون نو پس تخریب ساختمان قدیم به دلیل داشتن معارض هشت سال متوقف ماند که پس از طی مراحل قضایی و رای رفع معارض از زمین آن در هفته دولت از سر گرفته میشود .
وی با بیان اینکه زمین پایگاه بهداشتی بردخون نو را بازماندگان مرحوم خالو حسین فولادی به حوزه سلامت اهدا کردهاند گفت : این زمین به مساحت 472 متر مربع میباشد که در مرکز شهر بردخون نو قرار دارد که قبلا خانه بهداشت در آن احداث شده بود .
وی با اشاره به نقش خیرین سلامت در توسعه زیر ساختها سلامت جامعه گفت : در هفته دولت امسال با همکاری خیر سلامت کلنگ احداث پایگاه بهداشتی بردخون نو به مساحت 160 متر مربع به زمین زده میشود .
فخرایی ادامه داد : یکی از خیرین سلامت ساکن کشور کویت به نام حاج کامل پولادی مبلغ دو میلیارد ریال برای احداث این پروژه اهدا کرده است که جا دارد از این خیر عزیز تشکر کنم و آروزی توفیق و سلامتی برای وی از خداوند منان دارم .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه حوزه سلامت نیازمند همکاری خیرین است خاطرنشان کرد : ما دست شهروندان خیری که تمایل دارند در مسیر وقف و ساخت ، بازسازی و نوسازی اماکن بهداشتی درمانی و خرید تجهیزات بهداشتی درمانی فعالیت کنند به گرمی میفشاریم .
فخرایی بیان کرد: بخش بردخون با جمعیتی بالغ بر ده هزار نفر دارای یک مرکز بهداشتی درمانی ، 5 خانه بهداشت ، یک پایگاه بهداشتی و 2 پایگاه اورژانس جادهای میباشد که در 58 کیلومتری بندر دیر قراردارد

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری