بخشدار بردخون: هدايت و راهبري رسالت معلمان
بخشدار بردخون: هدايت و راهبري رسالت معلمان
كامبيز يوسفي صبح امروز در حاشيه بازديد اعضاي شوراي آموزش و پرورش منطقه بردخون از مدارس اين بخش اظهار داشت: تلاش دست‌اندركاران امر تعليم و تربيت در منطقه بردخون بسيار ستودني و ارزشمند است و مسئولان اين منطقه با جان و دل در اين راستا فعاليت مي‌كنند. بخشدار بردخون خاطرنشان كرد: نقش شوراي آموزش و پرورش در حقيقت برنامه‌ريزي و تدوين سياست‌هاي اصولي و كلان دستگاه تعليم و تربيت است و از همه فرهنگيان صاحب‌نظران و متخصصان مي‌خواهيم كه با احساس مسئوليت در اين زمينه فعاليت كنند.
تاریخ انتشار: 29 دی 1388
کدخبر : 278
موضوع : ---
بازنشر
كامبيز يوسفي صبح امروز در حاشيه بازديد اعضاي شوراي آموزش و پرورش منطقه بردخون از مدارس اين بخش اظهار داشت: تلاش دست‌اندركاران امر تعليم و تربيت در منطقه بردخون بسيار ستودني و ارزشمند است و مسئولان اين منطقه با جان و دل در اين راستا فعاليت مي‌كنند.
وي خطاب به معلمان افزود: توسعه منطقه و پيشرفت كشور اسلامي ايران با دستان بادرايت شما معلمان ممكن است و با بهره‌گيري از نيروي تقوا و همفكري و مشورت با همكاران و اولياي الهي، راه سخت را هموار كنيد و به سوي قله‌هاي بلند علم و دانش پيش رويد.
بخشدار بردخون خاطرنشان كرد: نقش شوراي آموزش و پرورش در حقيقت برنامه‌ريزي و تدوين سياست‌هاي اصولي و كلان دستگاه تعليم و تربيت است و از همه فرهنگيان و صاحب‌نظران و متخصصان مي‌خواهيم كه با احساس مسئوليت در اين زمينه فعاليت كنند.
يوسفي اضافه كرد: بردخون از مناطق بسيار بافرهنگ استان بوشهر است و داراي پيشينه فرهنگي بسيار قوي است و بايد همه دست به دست هم بدهيم تا از اين جايگاه و پيشينه دفاع كنيم.
رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نيز با اشاره به تلاش شورا در راستاي اجرايي كردن پيشنهادات و نظرات فرهنگيان و دانش‌آموزان گفت: راهكارهاي مثبت و ارزنده در كارگروه‌هاي تخصصي شورا بررسي مي‌شود و پس از ارزيابي و مشورت با همكاران و كارشناسان در جلسات ماهانه مطرح مي‌شود و ساير اعضا نيز بر روي آن نظر مي‌دهند و در نهايت مصوب مي‌شود.
علي موحدي افزود: هدف شوراي آموزش و پرورش، ارتقاي سطح دانش عمومي جامعه است و براي رسيدن به آن، نيازمند همراهي و همياري همگان است و مسئولان و مردم همدوش و در كنار هم براي نيل به اهداف عاليه نظام جمهوري اسلامي تلاش مي‌كنند و اميدوار هستيم كه در شوراي منطقه نيز بتوانيم منشا خدمات خوبي براي مردم و دانش‌آموزان باشيم.
وي در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگي دشمن اظهار داشت: بالا بردن بينش و بصيرت دانش‌آموزان در حقيقت مهمترين وظيفه معلمان، مربيان و ساير دست‌اندركاران است و انتظار داريم كه همكاران بر روي اين مسئله تلاش كنند.
در اين بازديد، دبيران و آموزگاران و مديران مدارس نيز پيرامون حوزه آموزشي و پرورشي به ارائه ديدگاه‌ها و پيشنهادات سازنده خود پرداختند و خواستار توجه به آن شدند.
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری