آزمون انجمن خوشنویسان ایران با حضور 31 هنرجوی خوشنویس دیّری برگزار شد
آزمون انجمن خوشنویسان ایران با حضور 31 هنرجوی خوشنویس دیّری برگزار شد
به گزارش دیّر نیوز ؛آزمون انجمن خوشنویسان ایران با حضور 31 هنرجوی خوشنویس شهرستان دیّر در روزهای پنج شنبه و جمعه 1 و 2 خرداد ماه در محل انجمن خوشنویسان بندر دیّر مجتمع نفت دیّر برگزار گردید. / هم اکنون انجمن خوشنویسان دیّر که یکی از موفق ترین انجمن های استان بوشهر می باشد دارای دو هنرجوی استادی ،پنج هنرجوی فوق ممتاز و هفت هنرجوی ممتاز می باشد .
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1393
کدخبر : 2735
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر
به گزارش دیّر نیوز ؛آزمون انجمن خوشنویسان ایران با حضور 31 هنرجوی خوشنویس شهرستان دیّر در روزهای پنج شنبه و جمعه 1 و 2 خرداد ماه در محل انجمن خوشنویسان بندر دیّر مجتمع نفت دیّر برگزار گردید. این آزمون در دوره های مقدماتی،متوسط،خوش،عالی،ممتاز ،نستعلیق شکسته و کتابت انجام پذیرفت که امیر حسین قدیمی زاده و محمدرضا سناسیری با 7 و 9 سال سن از خردسال ترین شرکت کنندگان در آزمون بودند.
گفتنی است هم اکنون انجمن خوشنویسان دیّر که یکی از موفق ترین انجمن های استان بوشهر می باشد دارای دو هنرجوی استادی ،پنج هنرجوی فوق ممتاز و هفت هنرجوی ممتاز می باشد .
آغاز ترم جدید انجمن خوشنویسان دیّر از 11 خردادماه زیر نظر اساتید محمد خیراندیش،محمد اندرز و عبدالحسن ابراهیمی در مجتمع نفت دیّر برگزار می شود.

src=file:///C:/Users/DR2F22%7E1.ZAH/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-4.pngsrc=file:///C:/Users/DR2F22~1.ZAH/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-5.png
http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4461.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4462.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4463.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4464.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4465.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4458.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4460.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/m.kh/new_folder/IMG_4459.JPG
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری