امام جمعه موقت دیّر : نگرانی مردم در مورد کوه نمک جاشک برطرف شود
امام جمعه موقت دیّر : نگرانی مردم در مورد کوه نمک جاشک برطرف شود
به گزارش دیّر نیوز امام جمعه موقت دیر در مورد اظهار نظرهایی درباره کوه نمک جاشک شهرستان دیر بیان کرد: با توجه به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، عزم ملی لازمه اش وحدت ملی است که مردم یک دل ویک صدا کنارهم باشند./وضعیت کوه نمک جاشک از قبل از سوی مسوولان مشخص شده واکنون هم مسوولان وظیفه دارند وضعیت این اثرملی برای مردم مشخص کنند تا نگرانی ها در این زمینه برطرف شود.

تاریخ انتشار: 22 فروردین 1393
کدخبر : 2629
موضوع : خبر
بازنشر
به گزارش دیّر نیوز به نقل از ایرنا امام جمعه موقت دیرگفت: آغاز نام نویسی متقاضیان دریافت یارانه ها از سوی دولت کاربسیار بزرگی است ومردم در فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دولت را کمک کنند.

حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه نماز جمعه این هفته دیرافزود: افرادی که مبلغ یارانه برای هزینه ماهانه آنان تفاوتی ندارد انصراف داده تا دولت بتواند به بخش های دیگر کمک کند.

وی اضافه کرد: مردمی که از دریافت یارانه انصراف می دهند انتظاردارند که دولت برای جلب اعتماد آنان تلاش کند.

امام جمعه موقت دیر در مورد اظهار نظرهایی درباره کوه نمک جاشک شهرستان دیر بیان کرد: با توجه به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، عزم ملی لازمه اش وحدت ملی است که مردم یک دل ویک صدا کنارهم باشند.

وی ادامه داد: وضعیت کوه نمک جاشک از قبل از سوی مسوولان مشخص شده واکنون هم مسوولان وظیفه دارند وضعیت این اثرملی برای مردم مشخص کنند تا نگرانی ها در این زمینه برطرف شود.

بحرانی با تسلیت سالروز وفات ام البنین افزود: شناخت عمیق نسبت به اهل بیت(ع) و ادب فراوان از ویژگی های این بانوای فداکاربود وهمواره خود را کنیز فرزندان حضرت فاطمه(س) می دانست.

وی گفت: همواره تلاش کنیم تا فرزندانی تربیت کنیم که فدایی اهل بیت(س) و ولایت باشند.

امام جمعه موقت دیرگفت: ثبت نام حوزه علمیه درشهرستان تمدید شده و خانواده و مدیران نسبت به شناسایی افراد مستعد وعلاقه مند به شاگردی امام صادق(ع) و سربازی امام زمان(عج) ترغیب وتشویق کنند.
مطالبه مشابه
نظرات
رضا در تاریخ 23/01/1393 - 07:11 :
چرا كسي نگران نان مردم نيس.حالا يك كوه هر كجا باشد به اسم هر كس كه باشد چه فرقي مي كند
تصویری