روند کند ساخت استخر سرپوشیده دیّر +تصویر
روند کند ساخت استخر سرپوشیده دیّر +تصویر
به گزارش دیّر نیوز روند کند ساخت تنها استخر سرپوشیده دیّر باعث نگرانی ورزشکاران دیّری شده است.ساخت استخر سرپوشیده بندر دیّر در سال 91 با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال از اعتبارات شهرستانی شروع شده است که هنوز به بهره برداری نرسیده است و پیشرفت فیزیکی بسیار کندی دارد/ ورزشکاران و جوانان دیّری چشم انتظار عزم جزم مدیران تربیت بدنی استان جهت اتمام این پروژه هستند.
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1393
کدخبر : 2605
موضوع : خبر
بازنشر
به گزارش دیّر نیوز روند کند ساخت استخر سرپوشیده دیّر باعث نگرانی ورزشکاران دیّری شده است . ساخت استخر سرپوشیده بندر دیّر سال 91 با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال از اعتبارات شهرستانی شروع شده است که هنوز به بهره برداری نرسیده است و پیشرفت فیزیکی بسیار کندی دارد .گفتنی است استخر شهر کنگان که همزمان با استخر دیّر کلنگ زنی شده بود در بهمن سال گذشته افتتاح شد.
احمدزاده از ورزشکاران دیّری در این خصوص به دیّرنیوز می گوید: متاسفانه برخی پروژه های ورزشی شهرستان دیّر به علت کندی در پیشرفت پروژه مدتهاست بلاتکلیف مانده اند و این بلاتکلیفی می تواند عواقب متعددی از جمله فرسودگی اسکلت ها و ... گردد که این باعث هدررفت بیت المال می باشد و ما از مسئولین ورزش استان انتظار داریم با دغدغه بیشتری در خصوص حفظ بیت المال اهتمام جدی ورزند.
عباسی دیگر ورزشکار دیری می گوید: تاکنون اقدامات زیرساختی خوبی در حوزه تربیت بدنی و ورزش شهرستان صورت گرفته است که قابل تقدیر است اما ما انتظار داریم مسئولین همت خود را جهت اتمام سایر پروژه های باقیمانده از جمله استخر بندر دیّر بیشتر کنند تا جوانان این شهر از این مکان به بهترین شکل ممکن جهت تفریح و همچنین حضوری پرقدرت در رقابتهای ملی و استانی استفاده نمایند.

http://dayyernews.persiangig.com/IMG_0639.JPG

http://dayyernews.persiangig.com/IMG_0640.JPG
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری