استقبال بی نظیر دیری ها از فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» و کارگردان آن+تصاویر
استقبال بی نظیر دیری ها از فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» و کارگردان آن+تصاویر
اکران فیلم تنهای تنهای تنها ساخته هنرمند توانای استان بوشهر ، احسان عبدی پور با استقبال پرشور و چشمگیر دیّری ها همراه شد، این استقابل به نحوی بود که مجتمع فرهنگی و هنری نفت بندر دیّر مملو از جمعیت مشتاقی بود که به تماشای این فیلم آمده بودند/ احسان عبدی ، کارگردان این فیلم که جایزه های متعدد ملی و بین المللی را کسب کرده است در ابتدای این اکران در سخنانی از استقبال دیّری ها تقدیر کرد و گفت این حضور و علاقه مندی مردم باعث ایجاد انگیزه در ما می شود تا بتوانیم کارهای بهتری ارائه دهیم.
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1392
کدخبر : 2524
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر
دو شنبه شب اکران فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور در مجتمع فرهنگی نفت با حضور کارگردان این فیلم آغاز شد و مورد استقبال بی نظیر دیری ها قرار گرفت این استقبال به حدی زیاد بود که تمام صندلی ها و راهروهای سالن مملو از تماشاگران این فیلم سینمایی بود وعده زیادی نیز دست خالی به خاطر کمبود جا به خانه های خود برگشتند.
به گزارش دیّر نیوز به نقل از پارس خلیج احسان عبدی پور کارگران جوان بوشهری که شاهد استقبال دیرها از فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» بود از دلیل موفقیت فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» با خبرنگار پارس خلیج گفت: بیشتر فیلم هایی که پیرامون یک موضوعی در ایران ساخته شده اند سفارشی و از پیش ساخته هستند اما فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» چیز هایی را مطرح میکنند که قبلا نخ نما شده بود ،شاید این یه کم کمک کرد که این فیلم سینمایی در ایران اینگونه دیده شود .
ایشان از حضور بی نظیر دیری ها برای تماشای فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» گفت: دیری های عزیز طوری استقبال کردند که حتی پله های سالن هم پر شده بود که هم من شرمنده همه دوستان خودم شدم و امروز باید مسئولین از مردم شرمنده باشند که یک ملتی از سینما محرومند .

وی با اظهار تاسف از پلمپ مجتمع فرهنگی هنری بوشهر گفت: الان که مجتمع فرهنگی هنری ما درب آنرا قفل کرده اند و برای زمین آن صاحب پیدا شده ما فهمیده ایم که در استان ما در هیچ زمینه ای فرهنگ در اولویت نیست نه تنها در اولویت اول بلکه در اولویت دهم هم نیست سخن من و منظور من با مسئولین ذیربط است نه مردمی که اینگونه و با اصالت از فیلم فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» استقبال میکنند.

وی خاطرذ نشان کرد :مردم ما اینهایی هستند که جا برای نشستن ندارند اما حاضرند بخاطر دیدن فیلمی که ساخته مملکت خودشان هست ساعتها ایستاده فیلم مورد علاقه خود را نگاه کنند.

وی افزود :متاسفانه امروز کسانی متولی این کار هستند که با تئاتر و سینما بیگانه اند ما باید کسانی را در راس کار بگذاریم که نیاز نباشد هنرمندان استان را برایش معرفی نماییم ایشان خود تمام هنرمندان استان را بشناسد .

عبدی پور از برنامه های بعدی خود در سینمای ایران و از میزان حمایت دستگاهای اجرایی استان گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی (پاپ) کار ساخت آن به پایان رسیده وهم اکنون در تهران دنبال کارای موسیقی آن هستم و من این فیلم رو بدون اینکه از جایی حمایت شده باشم شخصی ساخته ام.


14 9 8 19 20 16 7 172224612 11


مطالبه مشابه
نظرات
تصویری