دبیر نخستین هفته فرهنگ و هنر شهرستان «دیّر»: استقبال از هفته فرهنگ و هنر «دیر» در تهران بسیار چشمگیر بود
دبیر نخستین هفته فرهنگ و هنر شهرستان «دیّر»: استقبال از هفته فرهنگ و هنر «دیر» در تهران بسیار چشمگیر بود
دبیر نخستین هفته فرهنگ و هنر شهرستان «دیّر» گفت: استقبال چشمگیر از هفته فرهنگ و هنر این شهرستان در تهران نشان از اهمیت فرهنگ در میان مردم است./شعرانی اضافه کرد: طبخ غذاهای محلی، اجرای موسیقی محلی، عصر شعر و شروه در کنار نمایشگاه‌های عکس و نقاشی، خوشنویسی، محصولات دریایی، کشاورزی، لباس‌های بومی و محلی و اجرای نمایش شاخص‌ترین برنامه‌های اجرا شده در هفته فرهنگ و هنر شهرستان دیّر بود.
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1392
کدخبر : 2475
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر
دبیر نخستین هفته فرهنگ و هنر شهرستان «دیّر» گفت: استقبال چشمگیر از هفته فرهنگ و هنر این شهرستان در تهران نشان از اهمیت فرهنگ در میان مردم است.

شعرانی اضافه کرد: طبخ غذاهای محلی، اجرای موسیقی محلی، عصر شعر و شروه در کنار نمایشگاه‌های عکس و نقاشی، خوشنویسی، محصولات دریایی، کشاورزی، لباس‌های بومی و محلی و اجرای نمایش شاخص‌ترین برنامه‌های اجرا شده در هفته فرهنگ و هنر شهرستان دیّر بود.

دبیر نخستین هفته فرهنگ و هنر شهرستان دیّر گفت: هفته فرهنگ و هنر شهرستان دیّر نه تنها این شهرستان را بلکه استان بوشهر را به پایتخت نشینان معرفی کرد.

وی افزود : نگاه استاندار بوشهر به فرهنگ و هنر بومی استان ستودنی است و امیدواریم تمام مدیران استانی و شهرستانی به فرهنگ توجه و نگاه جدی داشته باشند.

شعرانی با تشکر از همه کسانی که در برپایی این نمایشگاه همت داشته‌اند، گفت: با برپایی نشست‌هایی هفته فرهنگ و هنر شهرستان دیّر با آنالیز خواهیم کرد تا در آینده این هفته مطلوب‌تر برگزار شود.

شعرانی خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را برای معرفی تمام نقاط شهرستان به کار گرفته بودیم و اگر کوتاهی ناخواسته‌ای شده است از همه مردم عزیز شهرستان دیّر خاضعانه عذرخواهی می‌کنم.


مطالبه مشابه
نظرات
تصویری