پیگیری و اعلام گزارش در مورد اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی
پیگیری و اعلام گزارش در مورد اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی
نماینده مردم دیّر، کنگان ،جم و عسلویه در مجلس گفت: بحث اشتغال نیروهای بومی در فازهای پارس جنوبی را با جدیت پیگیری و دنبال و گزارش آن را به مردم اعلام می‌کنیم./به گزارش دیّرنیوز ، حجت‌الاسلام موسی احمدی در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر دیّر افزود: کمیته پیگیری مصوبه جذب 50 درصدی نیروهای بومی در مجلس شورای اسلامی تشکیل داده‌ایم.
تاریخ انتشار: 27 مهر 1392
کدخبر : 2274
موضوع : خبر
بازنشر
نماینده مردم دیّر، کنگان ،جم و عسلویه در مجلس گفت: بحث اشتغال نیروهای بومی در فازهای پارس جنوبی را با جدیت پیگیری و دنبال و گزارش آن را به مردم اعلام می‌کنیم.

به گزارش دیّرنیوز ، حجت‌الاسلام موسی احمدی ظهر امروز در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر دیّر افزود: کمیته پیگیری مصوبه جذب 50 درصدی نیروهای بومی در مجلس شورای اسلامی تشکیل داده‌ایم.

وی تصریح کرد: مردم شهرستان‌های دیّر، کنگان، جم و عسلویه نباید دغدغه اشتغال فرزندان شان داشته باشند.

نماینده ویژه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پارس جنوبی گفت: بحث اشتغال نیروهای بومی در فازهای پارس جنوبی را با جدیت پیگیری و دنبال و گزارش آن را به مردم اعلام می‌کنیم .

احمدی با اشاره به روند ساخت بیمارستان دیّر، افزود: اولویت اصلی و مهم ما در حوزه بهداشت و درمان راه اندازی بیمارستان دیّر است .

وی اضافه کرد: تا راه اندازی بیمارستان دیّر به دنبال بهبود شرایط بیمارستان کنگان هستیم و در در چند روز گذشته توانسته‌ایم 10 پزشک متخصص را برای این بیمارستان جذب کنیم.

نماینده مردم دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در مورد اورژانس هوایی دیّر با تشکر از پیگیری فرماندار دیّر گفت: مشکل زمین اورژانس هوایی حل شده است و امیدواریم با تدبیر دولت تدبیر و امید مشکلات اداری آن هم برطرف شود.

احمدی با اشاره به قابلیت‌های گردشگری شهرستان دیّرگفت: هیچ ساحلی در کشور به اندازه ساحل ما نیست اما متاسفانه نتوانسته‌ایم از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی افزود: توسعه صنایع دستی را دنبال می‌کنیم و از مردم می‌خواهیم از صنایع دستی برای شکوفایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان دیّر نهایت استفاده ببرند.


مطالبه مشابه
نظرات
تصویری