شروع عملیات تعویض کف پوش و سقف سالن ورزشی دیّر
شروع عملیات تعویض کف پوش و سقف سالن ورزشی دیّر
پس از مدتها انتظار و پیگیری های مستمر ورزشکاران دیّر ،پولادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیّر از شروع عملیات تعویض کف پوش و سقف سالن ورزشی نصر بندر دیّر به عنوان یکی از مهمترین مراکز ورزشی شهرستان دیّر خبر داد/کف پوش و سقف سالن ورزشی بندر دیّر به علت فرسودگی زیاد باعث شده بود تا از این سالن بزرگ ورزشی شهر استفاده بهینه ای صورت نگیرد و بعضاً بسیاری از مسابقات ورزشی شهرستان به این علت برگزار نشود.
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1392
کدخبر : 2174
موضوع : خبر
بازنشر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیّر در این خصوص به دیّرنیوز می گوید: با پیگیری های صورت گرفته از سوی این اداره و فرماندار محترم و همراهی مدیرکل ورزش و جوانان استان خواسته مهم و به حق جوانان و ورزشکاران دیّری محقق شد و با حضور پیمانکار عملیات تعویض کف پوش و سقف سالن ورزشی نصربندر دیّر آغاز شد که این اتفاق نوید بخش روزهای خوب ورزشهای سالنی شهرستان دیّر خواهد بود.
پولادی تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان دیّر به عنوان متولی حوزه ورزش و جوانان شهرستان دیّر تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند موقعیت های مناسب را جهت خلق موفقیت ها و درخشش های ورزشکاران این شهرستان در رده های استانی و ملی فراهم سازد.
پولادی افزود: علیرغم کمبودهای مالی و نقدینگی اما این اداره با تمام بضاعت خود ،در سال گذشته از افتخار آفرینان و ورزشکاران دیّری در مسابقات و جشنواره های متعدد ورزشی بصورت کامل حمایت کرده است که امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و اصولی در سال جاری نیز بتوانیم زمینه را برای درخشش ورزشکاران دیّری در مسابقات مختلف فراهم سازیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیّر از پیگیری رسانه های شهرستان در حوزه ورزش و انعکاس و انتشار افتخار آفرینی های ورزشکاران تقدیر کرد.

style=margin:
مطالبه مشابه
نظرات
همشهری در تاریخ 13/06/1392 - 17:23 :
با عرض سلام خدمت شما آقای شعرانی همشهری ما.با توجه به نیاز مردم بنده با کمک دوستان اقدام به راه اندازی سایت فروش کارت شارژ نموده ام که نسبتا قیمت آن بهتر از سایر سایت ها دیده ام لذا برای اطلاع بیشترهمشهریان عزیز درخواست داشته تا لینک این سایت را ضمیمه کنید. لطفا این متن را تایید نفرمایید.با تشکر از شما. dayyercharge.ir
تصویری