امام جمعه موقت دیّر : رییس جمهورمنتخب ازنیروهای لایق استفاده کند
امام جمعه موقت دیّر : رییس جمهورمنتخب ازنیروهای لایق استفاده کند
امام جمعه موقت دیرگفت: با توجه به اینکه رییس جمهورمنتخب از پشتوانه خوب مردمی برخورداراست باید در کابینه خود از نیروهای لایق استفاده کند. حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه های نمازجمعه این هفته دیرضمن سفارش خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی افزود: رسانه ها باید بدون ایجاد غوغا و جنجال رسانه ای و در فضای آرام اجازه دهند تا رییس جمهورمنتخب نیروهای خودرا گزینش کند.وی بیان کرد: همه افراد و دلسوزان انقلاب در هر جایگاهی که قرار دارند نیز باید به رییس جمهور منتخب مردم در اجرای برنامه ها کمک کنند.
تاریخ انتشار: 13 تیر 1392
کدخبر : 2053
موضوع : خبر
بازنشر
امام جمعه موقت دیرگفت: با توجه به اینکه رییس جمهورمنتخب از پشتوانه خوب مردمی برخورداراست باید در کابینه خود از نیروهای لایق استفاده کند. حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه های نمازجمعه این هفته دیرضمن سفارش خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی افزود: رسانه ها باید بدون ایجاد غوغا و جنجال رسانه ای و در فضای آرام اجازه دهند تا رییس جمهورمنتخب نیروهای خودرا گزینش کند.
وی بیان کرد: همه افراد و دلسوزان انقلاب در هر جایگاهی که قرار دارند نیز باید به رییس جمهور منتخب مردم در اجرای برنامه ها کمک کنند.
بحرانی اضافه کرد: با توجه به نیازهای متعدد کشوررییس جمهور منتخب باید با انتخاب افراد قوی و شایسته مساله اقتصاد و معیشت مردم را در نظر داشته باشد.
وی افزود: یکی از منابع اصلی دولت ها کسب مالیات از مردم است که همه افراد وشرکت ها با پرداخت به موقع مالیات دولت را یاری کنند.
امام جمعه موقت دیر یادآورشد: آزادی مطبوعات درهرجامعه ای مایه رشد آن جامعه است اما در کناراین ارزش نباید ارزش های دیگری فدا شود.
وی اظهار کرد: نباید از آزادی قلم ومطبوعات برای اختلاف، بد بینی به نظام و شایعه سازی استفاده کرد
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری