پیام تجلیل سعید مرادی از حضور مردم در انتخابات شورا و ریاست جمهوری
پیام تجلیل سعید مرادی از حضور مردم در انتخابات شورا و ریاست جمهوری
سعید مرادی منتخب مردم شهر دیّر و عضو شورای اسلامی دوره چهارم این شهر در پیامی از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا تقدیر و تشکر کرد/امید که در وهله اول، دولت منتخب مردم ایران و در مرتبه بعد منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاها با برنامه ریزی شایسته در مسیر حل و رفع مشکلات مردم قدم برداشته و برای ادای این دین عظیمی که بواسطه رای اعتماد مردم به گردنمان نهاده شده شانه هایمان را مهیای بار مشکلات مردم سازیم.
تاریخ انتشار: 4 تیر 1392
کدخبر : 2038
موضوع : خبر / گفتگو
بازنشر

سپاس مخصوص خدا و تقدیر شایسته مردمی ست که شرافت، پیشینه شان و صداقت، چراغ نورانی راهشان است.
چراغی که در روز ۲۴ خرداد ماه با حضور مردم در صحنه چشم دشمنان کور دل را آزرد و پیروزی بزرگ را برای ملت ایران رقم زد و حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب را چون سایر حماسه های دینی و ملی مان در تاریخ این سامان جاودانه ساخت.
مردم َشهرستان دیر نیز با حضور 99 درصدی خود در پای صندوق های رای و شرکت در دو انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر پایبندی خود را به آرمانهای بلند امام راحل عظیم الشان و شهدای عزیز اثبات نمودند.
امید که در وهله اول، دولت منتخب مردم ایران و در مرتبه بعد منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاها با برنامه ریزی شایسته در مسیر حل و رفع مشکلات مردم قدم برداشته و برای ادای این دین عظیمی که بواسطه رای اعتماد مردم به گردنمان نهاده شده شانه هایمان را مهیای بار مشکلات مردم سازیم.
رای مردم پشتوانه سیاسی افرادی است که قدم در عرصه خدمت نهاده اند و دعای خیر مردم پشتوانه معنوی ست که بدون آن تحقق اهداف بزرگ امکان پذیر نخواهد بود.
امید که با دعای خیر مردم مومن و شهید پرور بندر دیر و برنامه ریزی خادمین مردم شاهد تعالی و ترقی این سامان باشیم
.

با احترام

سعید مرادی

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری