پیام تشکر برگزیده اول شورای شهر دیّر از مردم
پیام تشکر برگزیده اول شورای شهر دیّر از مردم
عباس پولادی نامزد شورای شهر دیّر که توانست با کسب 4995 رای مردم به عنوان نفر اول شورای شهر انتخاب گردد در پیامی از خلق حماسه سیاسی روز جمعه 24 خردادماه مردم دیّر تقدیر و تشکر کرد/اینجانب از همه دلسوزان و فرهیختگان و نخبگان شهر درخواست مساعدت و همراهی در ادامه راه را دارم/ امید که خداوند بزرگ توفیق خدمت را به اینجانب عنایت فرمایند.
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1392
کدخبر : 2023
موضوع : خبر
بازنشر

متن کامل این پیام بشرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم


إن الله يأمركمأن تؤدوا الأمانات إلىأهلها


بی شک انتخابات 24 خرداد،همچون انتخابات گذشته مصداق مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در اداره کشور بود و استقلال و آزادی را به رخ جهانیان کشید.
حضور پرشور و حماسی ملت در پای صندوق های رأی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی در راه انجام به وظایف دینی و ملی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری بر تمامی شیفتگان و دلدادگان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک عرض می نمایم.این پیروزی بزرگ،پیروزی شعور و رشد و اعتلای فرهنگی شما ملت بصیر بود.

ضمن گرامیداشت یاد امام راحل عظیم الشأن و شهدای گرانقدر انقلاب و نظام،سپاس ویژه این حقیر فرزند کوچک خود را که با اعتماد و رأی قاطع خویش بار دیگر مسئولیت خطیر خدمت گذاری را به بنده امانت سپردید پذیرا باشید و به عهدی که با شما بسته ام وفادار بوده و تا پایان راه با همراهی دعای خیر شما و تلاش مضاعف و شبانه روزی از پای ننشسته و با همدلی با سایر اعضای محترم در توسعه و ساماندهی شهرمان دیّر کوشا باشم.

اینجانب از همه دلسوزان و فرهیختگان و نخبگان شهر درخواست مساعدت و همراهی در ادامه راه را دارم.

امید که خداوند بزرگ توفیق خدمت را به اینجانب عنایت فرمایند.

برای همگان آرزوی سربلندی و عزت دارم.

عباس پولادی

نماینده منتخب مردم در شورای اسلامی شهر ذیّر

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری