کار ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دیّر بزودی آغاز می شود
کار ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دیّر بزودی آغاز می شود
عبدالمجید رازه در نشست با فرماندار دیرخبر داد: بزودی کارساخت درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان آغازخواهد شد./مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت : هم اکنون 347هزار نفر بیمه شده اصلی دراستان بوشهر از خدمات بیمه تامین استان برخوردار هستند که درسال گذشته 120 میلیارد تومان درقالب مستمری و تعهدات کوتاه مدت به آنها پرداخت شده است.
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1392
کدخبر : 1947
موضوع : خبر
بازنشر

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: با پیگیری های انجام شده امیدواریم با موافقت مجلس حق بیمه ملوانان طبق مشاغل سخت و زیان آور محاسبه گردد.

عبدالمجید رازه در نشست با فرماندار دیر افزود: هم اکنون 347هزار نفر بیمه شده اصلی دراستان بوشهر از خدمات بیمه تامین استان برخوردار هستند که درسال گذشته 120 میلیارد تومان درقالب مستمری و تعهدات کوتاه مدت به آنها پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: از این میزان 36 میلیارد ریال مربوط به بیمه شدگان شهرستان دیر است.

رازه ادامه داد: برای ارج نهادن به افراد بیمه شده وتکریم ارباب رجوع تلفن گویای 142 به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی است.

فرمانداردیرضمن قدردانی از تلاش تامین اجتماعی این شهرستان، گفت: تامین اجتماعی یکی از خدمات نظام جمهوری اسلامی برای مردم است که باعث خوشحالی طبقه کارگر ومحروم جامعه شده است.

علی بحرانی افزود: یکی از دغدغه های مردم هزینه بالای بیمه کارگران ساختمانی است که برای افراد بی بضاعت وکم درآمد نگرانی بوجودآورده و باعث رکود ساخت و ساز دراین شهرستان شده است که باید با هم افزایی تجدید نظرشود.

وی اضافه کرد: بزودی کارساخت درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان آغازخواهد شد.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری