نخبه دیّری در برنامه تلویزیونی ((منطقه آزاد)) + تصاویر
نخبه دیّری در برنامه تلویزیونی ((منطقه آزاد)) + تصاویر
حسین احمدی نخبه و جوان دیّری با حضور در برنامه تلویزیونی منطقه آزاد به بیان دیدگاههای خود در خصوصا انتخابات 24 خردادماه کشور پرداخت/حسین احمدی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه امام صادق (ع) مشغول به تحصیل می باشذ/احمدی از جوانان شهر دوراهک از توابع شهرستان دیّری می باشد که به عنوان یکی از جوانان با اخلاق و نخبه این شهر و شهرستان شناخته می شود.
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1392
کدخبر : 1938
موضوع : یادداست
بازنشر

ما با هیچکس عهد اخوت نبسته ایم حتی اینکه به کسی رای هم بدهیم یک روز ببینم که از آن اصول که ادعای آن میکرد برگشته و عوض شده می ایستیم و حرف خود می زنیم.

.حسین

برنامه منطقه آزاد یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 92 در دانشگاه امام صادق تهران برگزار و راس ساعت 22.15 دقیقه از شبکه سه سیما پخش گردید.

جای بسی خوشحالی است و مایه مباهات می باشد که حسین احمدی دانشجوی فوق لیسانس و جوان خوش فکر و با اخلاق دوراهکی با سخنان زیبای خود بخش زیادی از این برنامه را به خود اختصاص داده بود.

حسین

ضمن تقدیر از این همت شگرف توجه شما را به قسمتی از این صحبت ها جلب می نماییم.
- اولین موردی که باید در مناظره ها تاکید شود و نامزده ها با شفافیت تمام آن را باید بیان نمایند و موضوع بسیار مهمی است بحث سیاست خارجی و مذاکره با امریکا است.
- شما نباید انتظار داشته باشید که یک نامزد که آمد و هر شعاری که داد بتواند آنرا محقق نمائید نامزد هم موظف است در سند چشم انداز حرکت کند. این شعاری است که منش و منطق ما جور نمی آید و مردم ما به این شعار ها به فضل الهی اعتنا نخواهند کرد.
- ما بارها گفته ایم که پایبند به افراد نیستیم و پایبند به اصول هستیم. اصول می شناسیم و تا وقتی که فردی پای این اصول است همراه آن هستیم.

حسین
- این یک ادعای باطل است که یک انسان با وصل بودن به مراکز قدرت و ثروت و درآمدهای میلیاردی ادعایی را بکند که آمده ام راه امام و آرمان های آن و ادامه دهنده را شهدا باشم .
- وضع اقتصادی و معیتشی خود مسئولان چطور است. آنکسی که به رفاه زدگی عادت کرده نمی تواند به فکر قشر ضعیف و مستضعف باشد .اگر نامزدی در ذهنش اینجوری است که به خاطر اقتصاد و بهبود معیشتی مردم باید از آرمان ها و اصول و راه شهدا کوتاه بیاییم و دست درازی پیش امریکا بکند یک تفکر غلط و واهی است.
width=470


-نامزده ها بایدواضح این را مطلب بیان کنند و نظرشان درباره مذاکر و رابطه با امریکا چیست ؟بنابراین خیلی از شعارهایی که می ببیند که با سند چشم اندازه مطابقت ندارد، باور نکنید.
- رای دادن به کسی، دلیل پایبند بودن تا آخر نیست.

مطالبه مشابه
نظرات
پارس جنوب در تاریخ 5/02/1393 - 14:06 :
سایت پارس جنوب توانست در طول یک ماه رتبه 3848کسب کند
تصویری