امام جمعه دیّر: از استاندار بوشهر گله مندم
امام جمعه دیّر: از استاندار بوشهر گله مندم

امام جمعه بندردیّر در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر در جمع باشکوه مردم در مسجد جامع با اشاره به برخی مشکلات شهرستان دیّر گفت: از استاندار بوشهر گله مندم که 5 ماه از حضورشان در استان می گذرد و تاکنون جهت پیگیری و رفع مشکلات در این شهرستان حضور پیدا نکرده است/امام جمعه دیّر با اشاره به مبلمان شهری بندردیّر گفت: کوچه های خاکی زیبنده بزرگترین بندرصیادی کشور نیست/حجت الاسلام والمسلمین حسینی با انتقاد از برخی برنامه های افراط گرایانه ویژه نوروز گفت: مردم این روزها درگیر مشکلات اقتصادی هستند و دادن مدال و اهداء 150 سکه به شخصی خاص از سوی مسئولین جایز نیست.

تاریخ انتشار: 26 اسفند 1391
کدخبر : 1873
موضوع : گفتگو
بازنشر

امام جمعه بندردیّر در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر در جمع باشکوه مردم در مسجد جامع با اشاره به برخی مشکلات شهرستان دیّر گفت: از استاندار بوشهر گله مندم که 5 ماه از حضورشان در استان می گذرد و تاکنون جهت پیگیری و رفعمشکلات در این شهرستان حضور پیدا نکرده است.

امام جمعه دیّر با اشاره به مبلمان شهری بندردیّر گفت: کوچه های خاکی زیبنده بزرگترین بندرصیادی کشور نیست و مسئولین شهری باید در این خصوص تدبیری بیندیشند، مردم نیز باید در کمک به نظافت و توسعه شهری با مسئولین شهری این بندر همکاری متقابل داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با انتقاد از برخی برنامه های افراط گرایانه ویژه نوروز گفت: مردم این روزها درگیر مشکلات اقتصادی هستند و دادن مدال و اهداء 150 سکه به شخصی خاص از سوی مسئولین جایز نیست.

امام جمعه بندر دیّر با اشاره به برخی برنامه های خاص مردمی خصوصاً جشن های شادی و عزا متذکر شد: هزینه های جشن عروسی سرسام آور است و بعضاً مشکلات متعددی به همراه دارد که خوب است خانواده ها و جوانان در این خصوص با الگو قرار دادن زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه (س) شرایط را برای یک زندگی خوب و مطلوب فراهم سازند.

وی افزود: در خصوص مجالس ختم نیز افراط های متعددی صورت می گیرد که شایسته است در این خصوص نیز تجدید نظر شودو

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با شاره به نزدیک شدن به ایام نوروز و تحویل سال خاطر نشان کرد: انسان باید همراه با بهار طبیعت در خود نیز تحولی سازد.

ایشان با اشاره به در پیش بودن ایام فاطمیه خاطرنشان ساخت: باید حرمت ایام فاطمیه در نوروز نگه داشته شود و خدایی نکرده نشود که در این ایام حرمت این بانوی با کرامت شکسته شود و امیدواریم مردم متعهد و مومن ایران اسلامی در ایام نوروز پایبندیشان به اهل بیت (ع) بیشتر شود.

امام جمعه دیّر در این خطبه و در آستانه سال نو یاد و خاطره امام و شهداء را گرامی داشت.

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری