بازدید فرماندار دیّر از روستای محروم مخدان+تصاویر
بازدید فرماندار دیّر از روستای محروم مخدان+تصاویر
فرماندار دیّر به همراه معاونین و تعدادی از مسئولین شهرستان دیّر از روستای مخدان این شهرستان بازدید و با مردم این روستا دیدار کرد ./فرماندار دیّر با گلایه شدید از منطقه عملیاتی نار کنگان که در 100 متری روستای مخدان قرار گرفته ،گفت: متاسفانه این شرکت هیچ گونه خدماتی به مردم ارائه نمی کند و حتی از دادن امکانات بهداشتی اولیه به مردم روستای مخدان دریغ می کند .
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1391
کدخبر : 1846
موضوع : اسلاید خبری
بازنشر

فرماندار دیّر به همراه معاونین و تعدادی از مسئولین شهرستان دیّر از روستای مخدان این شهرستان بازدید و با مردم این روستا دیدار کرد .

علی بحرانی در دیدار با خانواده های محروم روستای مخدان اظهار داشت: رسيدگي به حال محرومان ، موجب مي شود فاصله مالي ميان آنان و قشرهاي پردرآمد جامعه كم شده و فاصله طبقاتي در جامعه كاهش يابد.
وی گفت: یاید برنامه ریزی نمود و از خيران برای كمك به محرومان در زمینه های اشتغالزایی ،مسکن استفاده نمود.
فرماندار دیّر با اشاره به ابعاد گسترده خدمات رساني نظام جمهوري اسلامي به مردم به ويژه محرومان بيان كرد: همه مسئولان باید در جهت کمک به مستضعفان جامعه تلاش و کوشش جهادی داشته باشند.

علی بحرانی با بیان اين که خدمت به مردم وظيفه ماست، ابراز كرد: مسئولان بايد در كنار مردم بوده و از نزديك با درد و دل و مشكلات مردمي آشنا و در اين راستا اقدام سريع نمايند.

فرماندار دیّر با گلایه شدید از منطقه عملیاتی ناروکنگان که در 100 متری روستای مخدان قرار گرفته ،گفت: متاسفانه این شرکت هیچ گونه خدماتی به مردم ارائه نمی کند و حتی از دادن امکانات بهداشتی اولیه به مردم روستای مخدان دریغ می کند .

فرماندار دیّر افزود : نفت و گاز در کنار توسعه خود باید به توسعه منطقه ، کمک به مردم و روستاهای پیرامون خود توجه بیشتری داشته باشد .

بحرانی اعلام کرد با مکاتبه با استاندار محترم بوشهر و ارائه گزارشی از وضعیت زندگی مردم روستای مخدان برای حل مشکلات این روستا تلاش خواهیم کرد .

در این بازدید ،شبکه بهداشت شهرستان دیّر به مردم روستای مخدان خدمات رایگان پزشکی ارائه کرد.

روستای مخدان در آخرین نقطه از محدوده جغرافیایی شهرستان دیر قرار دارد و شغل بیشتر اهالی این روستا دامداری است .

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری