انتقادامام جمعه موقت دیراز آیین معارفه رییس دانشگاه پیام نور
انتقادامام جمعه موقت دیراز آیین معارفه رییس دانشگاه پیام نور

امام جمعه موقت بندردیّرباانتقادازنحوه برگزاری آیین معارفه رییس دانشگاه پیام نور بندردیرافزود: هر شهری دارای صاحبی است ودوران كدخدامنشی دیگر تمام شده است واین معارفه دریك جلسه چند نفره، محرمانه و بدون هماهنگی با مسوولان و دانشجویان صورت گرفته است كه انتظارمی رفت مسوولان استانی این دانشگاه بهتر ازاین عمل می كردند/حجت الاسلام بحرانی افزود:دانشگاه محل آرامش دانشجو است و برای بهره برداری از منافع حزبی و گروهی و بازی سیاسی افراد نیست.

تاریخ انتشار: 2 دی 1390
کدخبر : 1228
موضوع : خبر
بازنشر

به گزاش ایرنا، حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندردیرافزود: ازدیدگاه امام راحل(ره) ومقام معظم رهبری جایگاه مجلس شورای اسلامی ازاهمیت زیادی برخورداراست وكسانی كه قصد ورود به این عرصه دارند اول باید شرایط عمومی و انگیزه لازم برای حضور درخود ایجاد كنند.

وی اظهارداشت: اكنون چشم طمع دشمنان به انتخابات مجلس شورای اسلامی دوخته شده است و منتظر این هستند كه استقبال مردم درانتخابات چگونه است كه دست به تبلیغات وسیع علیه شورای نگهبان و نظام اسلامی بزنند و بگویند كه فضای آزاد دركشوروجود ندارد.

امام جمعه موقت دیر گفت: مردم اول باید با مشاركت گسترده در انتخابات و با هوشیاری و بیداری كسانی را انتخاب كنند كه متدین، متعهد و كاربلد بو درد دین وتوان كاری نیز داشته باشند.

وی با انتقاد ازنحوه برگزاری آیین معارفه رییس دانشگاه پیام نور بندر دیرافزود: هر شهری دارای صاحبی است ودوران كد خدامنشی دیگر تمام شده است واین معارفه دریك جلسه چند نفره، محرمانه و بدون هماهنگی با مسوولان و دانشجویان صورت گرفته است كه انتظارمی رفت مسوولان استانی این دانشگاه بهتر ازاین عمل می كردند.

بحرانی گفت: دانشگاه محل آرامش دانشجو است و برای بهره برداری از منافع حزبی وگروهی و بازی سیاسی افراد نیست.

وی یوم الله نهم دی ماه را روز تجلی دفاع همه جانبه مردم وفادار از ولایت فقیه دانست و افزود: این روزیادآور عناصر اتحاد و حضورآگاهانه مردم علیه جریان نفاق، فتنه، اراذل و اوباش بود كه باعث تابیدن نورامید دردل دوستان انقلاب و نا امیدی بردشمنان اسلام و نظام اسلامی بود.

بحرانی گفت: هدف از قیام امام حسین(ع) رضایت خدا بود وهیچ گونه خودپرستی ودنیاطلبی در این قیام دیده نمی شود زیرا اسلام و قرآن را درخطر می دید.

امام جمعه موقت بندردیّر موفقیت نیروهای اطلاعات وامنیتی كشور در دستگیری جاسوس آمریكایی دركشور را ضربه مهلك دیگری برپیكر آمریكا دانست و افزود: خون شهدای انقلاب اسلامی به ثمرنشسته است كه موفقیت ها یكی پس از دیگری نصیب نظام اسلامی می شود
مطالبه مشابه
نظرات
تصویری