روزهای داغ فوتبال و فوتسال در شهرستان دیر
روزهای داغ فوتبال و فوتسال در شهرستان دیر
روز گذشته تیم فوتسال پرسپولیس دیّر در دیدار افتتاحیه لیگ فوتسال استان میزبان تیم ایرانجوان کنگان بود که این بازی زیبا و پایاپای در نهایت به برد ۲ بر ۱ نماینده دیّر انجامید تا این تیم اولین بازی خود را با بردی ...
تاریخ انتشار: 26 تیر 1388
کدخبر : 11
موضوع : ورزشی
بازنشر
روز گذشته تیم فوتسال پرسپولیس دیّر در دیدار افتتاحیه لیگ فوتسال استان میزبان تیم ایرانجوان کنگان بود که این بازی زیبا و پایاپای در نهایت به برد ۲ بر ۱ نماینده دیّر انجامید تا این تیم اولین بازی خود را با بردی شیرین پشت سر بگذارد . گلهای تیم پرسپولیس را هادی غفّاری و محمود اسدی به ثمر رساندند . ابوالحسن امامپور نیز تنها بازیکن اخطاری این تیم بود . تیم پرسپولیس دیّر در دومین بازی خود روز پنج شنبه ۲۵/۴/۸۸ در شهر وحدتیّه به مصاف استقلال این شهر می رود .. تیم فجر دیگر نماینده شهرستان دیر در لیگ فوتسال استان عصر امروز در شهر دیر با نتیجه ۵ بر ۴ نتیجه را به تیم خوب سادات گناوه واگذار کرد. ( ادامه ی مطلب )

دیدار عقب مانده هفته سوم لیگ فوتبال شهرستان دیر بین دو تیم توحید آبدان و استقلال بردستان برگزار شد که در نهایت این تیم توحید بود که توانست حریف خود استقلال را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهد تا امیدهای خود را جهت برگشتن به صف مدعیان حفظ کند.این بازی یک اخراجی هم داشت که بازیکن تیم استقلال به علت توهین به داور مسابقه با کارت قرمز جریمه شد.هفته چهارم لیگ فوتبال شهرستان دیر عصر فردا با انجام دیدار دو تیم وحدت بردستان و کشاورز لمبدان پیگیری خواهد شد.

جدول لیگ فوتبال باشگاههای ورزشی شهرستان دیر


جدول رده بندی لیگ فوتبال شهرستان دیّر در سال 1388  تا پایان هفته سوم ( کلیک کنید)

مطالبه مشابه
نظرات
تصویری