26 مرداد 1395

پنجمین دوره مسابقات ووشو سبک هوپ گار سیولوم پای قهرمانی استان انتخابی کشوری در دو بخش ساندا و تالو با حضور 120 ورزشکار به مناسبت دهه کرامت در شهرستان دیّر برگزار شد./تيم دير در اين مسابقات به مقام قهرماني رسيد.

12 شهریور 1394

شیخ طالب عاشوری در واکنش به انتشار خبر تنش در انتخاب هیات رئیس شورای اسلامی شهردیّر در رسانه های استانی می گوید: متاسفم برخی رسانه ها که چشم دیدن پیشرفت شهرستان دیّر ندارند اینهمه دستاوردهای این شهرستان را نمی بیننند و فقط منتظر جرقه هایی مثل این اخبار هستند تا با آبروی این شهر همیشه با افتخار استان بازی کنند/شیخ طالب نه سکته کرده بود و نه برای ریاست چاقو جماق کشی کرده بود.

20 مرداد 1394

علی ابراهیمی،یوسف اسیری و غلامرضا محمدی سه تن از داوران آینده دار فوتبال شهرستان و استان توانستند با حضور در کلاس های پیش فصل داوری لیگ دسته اول فوتبال کشور (لیگ آزادگان) و موفقیت در آزمون های کتبی و آمادگی جسمانی جواز قضاوت در لیگ دسته اول فوتبال کشور را بدست آورند/ حضور افتخارآمیز داوران دیّری در لیگ های مختلف فوتبال در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

29 بهمن 1393

براي نخستين بار در تاريخ فوتبال شهرستان دير ، بندردير ميزبان برپايي كلاسهاي داوري درجه سه فوتبال بود/اين كلاس ها به همت تربيت بدني ، هيئت فوتبال و دانشگاه ازاد اسلامي شهرستان دير و با استقبال قريب به سي نفر از علاقه مندان به داوري فوتبال برگزار شد.

27 آبان 1393

جلیل شعرانی داور دیّری در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و ملوان بندرانزلی را قضاوتخواهد کرد./محمدحسین زاهدی فرد،جلیل شعرانی و علی میرزابیگی با نظارت محمد علی فروغی در هفته پانزدهم لیگ برتر در شهر مسجد سلیمان دیدار تیم های نفت این شهر و ملوان بندر انزلی را قضاوت خواهند کرد

27 فروردین 1393
از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، جلیل شعرانی به عنوان یکی از داوران دیدار فینال لیگ دسته اول فوتبال کشور که بین دو تیم نفت مسجذسلیمان و پدیده مشهده دو تیم راه یافته به لیگ برتر فوتبال کشوربرگزار خواهد شد،انتخاب شد/شعرانی در این فصل از لیگ برتر فوتبال کشور نیز در دیدارهای متعدد این لیگ حضور داشت که مهترین قضاوت وی به دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان بود.
14 مرداد 1392
جلیل شعرانی داور دیری از سوی کمیته داوران کشور به عنوان کمک داور دیدارتیم های استقلال صنعتی خوزستان و سایپااز سری مسابقات هفته سوم لیگ برتر کشور که در ساعت 22سه شنبه 15/5/92در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود انتخاب گردید .
24 دی 1390
محمد صحافی زاده / دیّر نیوز : در یک بازی دوستانه که بین دو تیم پیشکسوتان دیّر و مهندسان کره ای برگزار شد پیشکسوتان موفق شدند با 4 گل سید مهدی جعفری (2گل) علی رفعت فرد و علمدار دردان تیم کره را شکست دهند . به صحنه هایی از این بازی در ادامه مطلب توجه فرمایید
26 تیر 1388
روز گذشته تیم فوتسال پرسپولیس دیّر در دیدار افتتاحیه لیگ فوتسال استان میزبان تیم ایرانجوان کنگان بود که این بازی زیبا و پایاپای در نهایت به برد ۲ بر ۱ نماینده دیّر انجامید تا این تیم اولین بازی خود را با بردی ...
آخرین اخبار استان
{linklogo}