8 خرداد 1395

اجرای تئاتر ((سه روایت از مردن)) به کارگردانی فضل الله عمرانی در نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی ایران با استقبال مخاطبان و تماشاگران همراه بود/این تئاتر در دو سانس در تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت.

26 اردیبهشت 1393
دیّر نیوز ؛استاد محمد خیراندیش دبیر هنر مدارس دیّر متولد شهر فرهنگ پرور بردستان فوق ممتاز خوشنویسی و هم اکنون هنرجوی دوره استادی می باشد . مقام اول کشوری در خوشنویسی نماز ،نفر اول بداهه نویسی رمضان ،مقام اول خوشنویسی وقف، مقام دوم خوشنویسی خلیج فارس و مقام اول جشنواره خط و عکس دانشجویی خراسان رضوی از جمله مقام های این معلم نمونه شهرستان دیّر در سال 92 می باشد.
23 تیر 1392
آینده همیشه مدیون گذشته است و این گذشته است که آینده ها را می سازد.بندر دیّر ، بندری که از دیرباز جولانگاه شیرمردان و شیرزنانی بوده است که در همه صحنه ها و موقعیت های این دیار حضوری شایسته داشته اند/پایگاه خبری بندردیّر(دیّرنیوز) در سلسه گزارشات تصویری به انتشار عکس ها و تصاویر منحصر به فرد گذشته یک بندر خواهد پرداخت./در چهارمین دوره از این سلسله گزارشات ، تصاویری از چهره های قدیمی بندر دیّر (قسمت دوم) منتشر می کند.
19 تیر 1392
آینده همیشه مدیون گذشته است و این گذشته است که آینده ها را می سازد.بندر دیّر ، بندری که از دیرباز جولانگاه شیرمردان و شیرزنانی بوده است که در همه صحنه ها و موقعیت های این دیار حضوری شایسته داشته اند/پایگاه خبری بندردیّر(دیّرنیوز) در سلسه گزارشات تصویری به انتشار عکس ها و تصاویر منحصر به فرد گذشته یک بندر خواهد پرداخت./در سودمین دوره از این سلسله گزارشات ، تصاویری از چهره های قدیمی بندر دیّر منتشر می کند.
16 تیر 1392
کتابخانه عمومی بندر دیّر را شاید بتوان به نوعی یکی از قدیمی ترین کتابخانه های عمومی استان بوشهر برشمرد و از اولین مکان های فرهنگی بندر دیّر/انتشار تصاویر قدیمی به انسانهای و جوامع محلی کمک می کند تا با یادآوری خاطرات گذشته به آینده ای درخشان امیدوار باشند.
19 اردیبهشت 1392
انجمن هنرهای نمایشی بندر دیّر به همراه انجمن بندرگناوه به عنوان برترین انجمن های هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب و از مدیران این دو انجمن در مراسم اردیبهشت تئاتر که در مرکز استان برگزار می گردید تجلیل بعمل آمد/ اجرای نمایش های عمومی ، فرهنگ سازی در حوزه هنر نمایش و حضور خیره کننده در جشنواره های استانی و ملی از جمله دلایل این انتخاب برشمرده می شود./گفتنی است انجمن نمایش کشور در سالهای گذشته نیز توانسته بود به عنوان انجمن نمایش برتر کشور معرفی گردد.
15 اردیبهشت 1392
کرسی آزاداندیشی با موضوعیت انتخابات وشاخصه های رییس جمهورخوب عصر شنبهبا حضورامام جمعه،معاون فرماندار،بخشدارمرکزی ودانشجویان دانشگاه آزاداسلامی دیر برگزارشد./عبدالعزیز بحرانی افزود: با بیان اینکه شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، امری است که دانشجویان می توانند در تحقق آن نقش بسزایی داشته باشند.وی گفت: دردانشگاه آزاداسلامی دیریکهزارو100دانشجودر 14رشته مشغول به تحصیل می باشند.
27 تیر 1390
سايت خبري بندر دير(ديرنيوز) محمد صحافی زاده/در خجسته زاد روز گل نرگس مهدی آل محمد فضای شهر پر شد از هلهله و شادی و مردم با تزیین کوچه و خیابانها و پخش شیرینی و شربت این روز مبارک را جشن گرفتند.هر چند شور و شوق مردم در قاب تصوير نمي گنجيد اما هدف نمايش دادن گوشه اي از شور و اشتياق مردم در ميلاد امام عصر بود كه اميدواريم مورد رضايت قرار گيرد.
6 اردیبهشت 1390
سایت خبری بندر دیّر (دیّرنیوز) بخ نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس /مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ارائه خدمات عام المنفعه شرکت های تابعه صنعت نفت کشور به استان بوشهر به میزان بیش از دو هزار و 168 میلیارد ریال خبر داد.سید پیروز موسوی در نشست شورای مدیران منطقه ویژه پارس، افزود: از این میزان، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بیش از 737 میلیارد و 923 میلیون ریال در سال گذشته در قالب خدمات عام المنفعه به استان بوشهر کمک کرده است.
3 اسفند 1389

سایت خبری بندر دیّر (دیّر نیوز) . محمد پورمقدم /بیش از 170 نفر از بانوان ورزشکار استان بوشهر همزمان با میلاد پیامبراعظم و امام صادق در برنامه ی کوه نوردی شرکت کردند.این مراسم باشکوه با حضور سیفی زاده معاونت ورزش بانوان اداره کل تربیت بدنی استان بوشهر و بحرینی نژاد رئیس تربیت بدنی شهرستان دیّر و با هدف ایجاد نشاط و شادابی بانوان در جهت ارتقای سلامت جسمی و روانی این قشر از جامعه برگزار گردید./بانوان ورزشکار در این مراسم از آبگرم گنوی ، کوه باریکان ، کوه خمه دان بازدید کردند.


آخرین اخبار استان
{linklogo}